Oynatma Listesi
MAGAZİN

Ece Seçkin'e telefon fırlatılan anların görüntüleri ortaya çıktı!

Bursa'da sosyal medya uygulaması uğruna sahnede yüzüne telefon fırlatılan şarkıcı Ece Seçkin'in yaşadığı zor anların yeni görüntüleri ortaya çıktı. Baş bölgesine isabet eden telefon yüzünden boğazından ve kulağından yaralanan genç popçu, konsere ara verip telefonun isabet ettiği kulak ve boyun bölgesine pansuman yaptırmak zorunda kaldı.

Önceki günlerde Bursa'da sahne alan popçu, şarkılarını seslendirip herkesi eğlendirmeye çalışırken bir anda seyirciler arasından biri telefonunu sahneye fırlattı.

Şarkı bitimi telefonu yerden alan sanatçı, "Arkadaşlar telefonu neden sahneye fırlattınız?" diye sordu. Telefonun kayıtta olduğunu fark eden Seçkin, görüntü kaydedip, "Vermiyorum artık benim oldu" diyerek espri yaptı. Daha sonra telefonla selfie çeken Seçkin, sanki başına geleceklerden haberdarmış gibi; "Ama bunu yapmayın tamam mı. Kafamıza, gözümüze gelebilir" uyarısını yaptıktan sonra telefonu sahibine teslim etti.

TELEFON YÜZÜNDEN YARALANDI

Uyarı niteliğinde yaptığı konuşmadan 5 dakika sonra bir başka kişi tarafından yine sahneye fırlatılan cep telefonu sanatçının baş bölgesine isabet etti. Ani refleks gösterip yüzünü kaçıran sanatçı, boyun ve kulak bölgesine isabet eden telefon yüzünden yaralandı.

Uzun süre canının acısından gözlerini açamayan sanatçı, konseri durdurmak zorunda kaldı. Çok sinirlenen Seçkin, "Sonunda istediğiniz şey oldu, mutlu musunuz? Buna değer mi ya buna değer mi? Bu kadar adam burada eğleniyoruz, sahneye telefon fırlatıp kulağımı delmenize değer mi? İki tane video için değer mi?" diyerek isyan etti.

"PANSUMAN YAPTIRMAM GEREKİYOR"

Konserine 5 dakika ara vermek zorunda kalan popçu, "Sahneye telefon fırlatan arkadaş adına sizlerden özür diliyorum, kulağıma buz koydurup pansuman yaptırmam gerekiyor" ifadelerini kullanarak sahneyi terk etti. Ünlü ismin telefon yüzünden yaralandığı anın yeni görüntüleri ise, günler sonra ortaya çıktı.

 

Ece Seçkin daha sonra aldığı darbeyle morarmış boynunu paylaşarak, "Bu kadar çok eğlendiği için sahneye telefonunu fırlatan arkadaşım mesajım sana; değer mi? Sahneye fırlatılan telefonla ilk kim video çekti bilmiyorum ama gerçekten berbat bir akım başlatılmış. Konserde zaten onca polis, zabıta ve kişisel önlemlerimizle korunuyoruz. Ama hiç kimse sizin 10 metreden hızla fırlattığınız telefonlarınızdan hızlı değil diye düşünüyorum. Eğer bu akşam o refleksle sağ kolumu kaldırmasaydım gözüm çıkmıştı" açıklamasında bulundu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER