Oynatma Listesi
MAGAZİN

Hülya Avşar, Kıbrıs'ı salladı! Çılgın dans figürleri gündem oldu

Ünlüler dünyasında her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, son olarak Kıbrıs'ta sahne aldı. Usta sanatçı, sahnesinde yaptığı çılgın dans şovlarıyla geceye damga vurdu. Gösteri sırasında KKTC Cumhurbaşkanı korumasına laf atmasıyla da izleyenleri kahkahaya boğdu.

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olmuştu. 1998'de Zehra adını verdikleri bir kızları dünyaya gelen ikili, Çilingiroğlu'nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005'te yollarını ayırmıştı.

2009'da Tanyolaç'la dünyaevine giren ve Hüseyin Kaya adını verdiği bir oğlu olan Çilingiroğlu, 2014'te ikinci kez boşanmıştı.

"DİJİTALDE DAHA RAHAT HİSSEDİYORUM"

Uzun süredir hayatına kimseyi almayan, 60 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, Şu an çok güzel gidiyor bence. Ben çok keyif alıyorum programı çekerken de, yayınlanınca izlerken de. Güzel ya bence. Biraz daha rahat hissediyorum dijitalde de" demişti.

Son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Hülya Avşar bir derginin Kıbrıs'ta düzenlenen ödül töreninde sahne aldı. Sahnede kendinden geçercesine dans eden ünlü ismin o anları kısa sürede gündem oldu.

'ÇOK HOŞSUN'

Dansıyla alkış toplayan isim daha sonra KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın korumasına laf attı. Avşar korumaya, "Çok hoşsun" dedi ve izleyenlerine de dönerek "Bu sefer buldum galiba" şeklinde espri patlattı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER