Oynatma Listesi
TELEVİZYON

'Seversin' dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi 'Seversin’in yeni tanıtımı yayınlandı. 1 Haziran Çarşamba günü ilk bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin tanıtımı büyük beğeni topladı.

İlayda Alişan’ın 'Asya', Burak Yörük’ün de 'Tolga Tuna' karakterine hayat verdiği Seversin dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

DİZİNİN KONUSU

Yayınlanan tanıtımları ile daha şimdiden izleyicinin gözdesi olmayı başaran Seversin’in genel hikayesi şöyle:
Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM'de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

OYUNCU KADROSU

İzleyicisi ile buluşmak için gün sayan dizinin kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

 

Seversin dizisi, 1 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER