Oynatma Listesi
TELEVİZYON

Taş Kağıt Makas 11. Bölüm 2. Fragmanı

Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle adından söz ettiren dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Diziden yayınlanan ikinci fragman, heyecan dolu sahneleriyle merak uyandırdı.

Dizinin yayınlanan ikinci tanıtım filminde, Azad’ın ihaneti, Rıza’nın yeniden yargılanmasına yol açarken; Rüya’nın ailesiyle ilgili sırlarla yüzleşmesi Emirkıran'lar cephesinde gerilimi doruğa çıkardı.

"BEN BU HİKAYENİN SONUNU ÇOKTAN YAZDIM"

Umut’un, "Ben bu hikayenin sonunu çoktan yazdım" sözleriyle Fecir’e meydan okuması ise soluksuz bir bölüm olacağının sinyallerini verdi.

'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu' dizisinin yapımını MF Yapım üstlenirken; yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin üstleniyor.

GÜÇLÜ KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı isimler yer alıyor.'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam edecek.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER