Oynatma Listesi
TELEVİZYON

Ya Çok Seversen 11. Bölüm Fragman

Kanal D’nin; yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan dizisi 'Ya Çok Seversen'in 11’inci bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Ateş ve Leyla’nın arasındaki gerilimin tüm evi sardığı tanıtım yeni bölümde yaşanacaklara dair sinyaller veriliyor.

Ya Çok Seversen'in 11’inci bölümünden yayınlanan ilk tanıtımında; Leyla ile Ateş’in arasındaki gerilim gittikçe büyüyüp, ev halkını da etkilemeye başlamıştır.

Ilgaz’ın Ateş ve Leyla’nın arasındaki oyununu fark edip, isyan ettiği anlar dikkat çekiyor. Füsun’un Leyla’ya bulunduğu teklifle nelerin değişeceği merakla bekleniyor.

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Ceyda Aşar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ali Balcı’nın yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER