Oynatma Listesi
TELEVİZYON

‘Yargı'da nefesler tutuldu! Katil ortaya çıkıyor

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Kanal D dizisi ‘Yargı’da haftalardır merakla beklenen katil ortaya çıkıyor. Her hafta yeni bir şüphelinin ortaya çıktığı dizide seyirci de katilin kim olduğunu öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana herkesin beğenisini kazanan ve sosyal medyada da övgü dolu yorumlar alan ‘Yargı’da haftalardır merak edilen katil bu haftaki bölümde ortaya çıkıyor.

 

KATİL KİM?
Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, Ay Yapım’ın büyük ilgiyle takip edilen dizisinde birçok kişinin katil olma ihtimali belirirken, seyirci haftalardır ‘katil kim?’ sorusunun cevabını bekliyor.

‘Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

 

 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER