Oynatma Listesi
HABERLER

Yürekler ağza geldi! Sosyal medyayı yıktı

Sosyal medya üzerinden paylaşılan ve sonrasında yüz binlerce kişiye ulaşan videolara bir yenisi daha eklendi. Ömrünüzde bir kez görebileceğiniz anlara sahne olan video kaydı kısa süre içinde viral hale gelmeyi başardı.

Kanada'da su yüzeyine fırlayan 160 kiloluk mersin balığının görüntüleri viral oldu. Britanya Kolumbiyası eyaletinde balıkçılık turları düzenleyen bir rehberin eşliğinde oltayla balık avlamaya çıkan grup, hiç beklemediği bir görüntüyle karşılaştı.

 

Independent Türkçe'de yer alan habere göre, The Yves Bisson Sturgeon Co adlı balıkçılık turu şirketine ait tekne, 16 Temmuz'da Fraser Nehri'ndeyken yaşananlar bir yolcunun kamerasına takıldı.

YAKLAŞIK 50 YAŞINDA 160 KİLO 

TikTok'a 17 Temmuz'da yüklenen videoda, yolculardan birinin oltasına bir balık takıldığı, yandaki bir başka yolcunun da oltayı çekmesini söylediği görülüyor.

Bu sırada aniden dev bir mersin balığı su yüzeyine fırlayarak teknedekileri şaşkınlığa uğratıyor.

Firmanın Instagram sayfasında da paylaştığı video sosyal medyada viral oldu ve yüz binlerce kişi tarafından görüntülendi. Tur operatörü Yves Bisson, balığın muhtemelen yaklaşık 50 yaşında ve 160 kilo olduğunu söyledi.

"Ömrünüzde bir kez görebileceğiniz bir balık" diyen Bisson, mersin balığını ölçümlerini yaptıktan sonra etiketleyerek denize geri bıraktıklarını söyledi. 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER