Geri Dön
SigortaKendinizi ve ailenizi ‘ferdi kaza sigortası’yla koruyun

Kendinizi ve ailenizi ‘ferdi kaza sigortası’yla koruyun

Beklenmedik kazaların getirdiği maddi risklerden kendisini ve ailesini korumak isteyenler çözümü Ferdi Kaza Sigorta’sı yaptırmakta buluyor. Ferdi kaza sigortaları, teminatları, bir kaza sonucunda ihtiyaç duyulabilecek tedavi masrafları, maluliyet, vefat gibi durumlarda devreye girerek, risklere karşı güvence sağlıyor. Kaza sonrası maluliyet ve vefat gibi olumsuzlukların ardından, kendisini ve ailesini maddi olarak güvence altına almak isteyen herkesin yararlanabileceği “Ferdi Kaza Sigortası”, Türkiye’de her geçen yıl artarak gelişen bir ilgiyle karşılaşıyor.

Kendinizi ve ailenizi ‘ferdi kaza sigortası’yla koruyun

Türkiye Sigorta Birliği verilerine göre ferdi kaza üretimi esas alındığında Türkiye’deki hayat ve emeklilik şirketleri toplamda 546.5 milyon TL tutarında prim üretimi gerçekleştirdi. Vakıf Emeklilik ise ferdi kaza üretiminde 2019 yılını bir önceki yıla göre yüzde 154.11’lik rekor prim artışıyla kapattı.

VE Ailem ile geleceğiniz güvencede

Vakıf Emeklilik’in ferdi kaza sigortası ürünü ‘VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası’ müşterilerine sevdiklerini güvence altına alma fırsatı sunuyor. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, sigortalının kaza sonucu vefat etmesi durumunda geride kalanlara toplu tazminat ödemesinin yanı sıra 10 yıl boyunca; her ay maddi ve manevi tazminat ve yılda bir defa eğitim destek tazminatı sunarak ailesinin geleceğini; sigortalının malul kalması halinde ise kendisinin hayatını güvence altına alıyor. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası’nda 2 ayrı teminat paketi bulunuyor. Primler, teminat tutarına göre değişiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler