Geri Dön
Siyaset‘2023 stratejisi’ için istişare sürecine devam

‘2023 stratejisi’ için istişare sürecine devam

AK Parti, 2023 seçimlerine giderken teşkilatlara yönelik Kızılcahamam kampıyla başlattığı “strateji” çalışmalarını, önümüzdeki hafta AK Partili belediye başkanları ve milletvekilleriyle yapılacak “istişare” toplantıları ile sürdürecek.

‘2023 stratejisi’ için istişare sürecine devam

AYŞEGÜL KAHVECİOĞLU Ankara - AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenecek toplantılarda seçime yönelik atılabilecek yeni adımlar değerlendirilecek. Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenecek ilk toplantı, haftaya salı, aralarında Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Şanlıurfa, Trabzon gibi büyükşehirlerin de yer aldığı 40 ilin AK Partili belediye başkanları ile gerçekleştirilecek. Milletvekilleriyle toplantılar dizisinin ilk ayağı 24 Haziran’da gerçekleştirilecek. Toplantıda yeni seçim sistemi tartışmaları sürerken il bazında seçmenlerden gelen şikâyet, öneri ve talepler ele alınacak.                          

Hava Kuvvetleri Komutanlığına iki ANKA-SİHA daha teslim edildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), 2 adet Anka SİHA'nın Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler