Geri Dön
SiyasetAdalet Bakanı Gül, 4. Yargı Paketi'ni değerlendirdi

Adalet Bakanı Gül, 4. Yargı Paketi'ni değerlendirdi

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 4. Yargı Paketi'nin TBMM Genel Kurulunda kabulüne ilişkin "Herkes için güven veren adalet ve insan haklarını esas alan bir hukuk sistemi için reform adımlarına devam etmekte kararlıyız." değerlendirmesinde bulundu.

Adalet Bakanı Gül, 4. Yargı Paketi'ni değerlendirdi

Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 30 Mayıs 2019'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında 4. Yargı Paketi'nin TBMM Genel Kurulunda kabul edildiğini anımsattı.

Paketin ülkeye, millete, adalet sistemine hayırlı olmasını dileyen ve katkı sunan tüm milletvekillerine şükranlarını sunan Gül, "İnsan Hakları Eylem Planı hedeflerimizin uygulama tarafından benimsenmesini ve yasal değişikliklerin hayata geçirilmesini hassasiyetle takip ediyoruz. Herkes için güven veren adalet ve insan haklarını esas alan bir hukuk sistemi için reform adımlarına devam etmekte kararlıyız." ifadelerini kullandı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Esnaftan fahiş fiyat çıkışıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, gramajı düşürülen bazı gıda ürünlerinin aynı fiyat üzerinden satıldığını belirterek, "Birçok kalemde vatandaşa gizli zam yansıtılıyor. Ambalajlı ürünlerde gramajlara standart getirilmeli" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler