Geri Dön

AK Parti’de beşinci koronavirüs vakası

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal’ın Kovid-19 testleri pozitif çıktı. Böylece koronavirüse yakalanan AK Partili vekil sayısı beşe yükseldi.

AK Parti’de beşinci koronavirüs vakası

Ziver Özdemir, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda sağlık durumunun iyi olduğunu ifade ederek izolasyon sürecinde olduğunu belirtti. Ahmet Salih Dal da test sonucunun pozitif çıkmasının ardından kendisini izole ederek hiç kimse ile temasta bulunmamaya özen gösterdiğini, sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını duyurdu. AK Parti’de daha önce Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu, Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz ile Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin test sonuçları da pozitif çıkmıştı.  Tedaviye yanıt vermeyen Akbaşoğlu yoğun bakıma alınmıştı.

 

Son dakika! Malatya Pütürge'de korkutan deprem! Büyüklüğü 5.2! İlk görüntüler...Gelen bir son dakika haberine göre; Malatya'nın Pütürge ilçesinde 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep ve çevre illerde de hissedildi. Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, "Hasara var, can kaybı yok" ifadelerini kullandı. İçişleri Bakanı Soylu, "Hasara dönük ihbar yok" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber