Geri Dön
SiyasetAK Partili Çamlı’dan tepki çeken paylaşım

AK Partili Çamlı’dan tepki çeken paylaşım

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın, sosyal medyada yaptığı paylaşımda “cumhuriyet” için “çamuriyet” ifadesini kullanması büyük tepki topladı.

AK Partili Çamlı’dan tepki çeken paylaşım

Çamlı, önceki gün Twitter hesabından “Atatürk taciri, Çamuriyetçi mahalle tantanacıları son olarak Hulki Cevizoğlu’nu ortaya alıp yamyam dansı yapıyor... Rezil herifler...” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Çamlı’nın “Cumhuriyet” yerine “çamuriyet” ifadesini kullanması tepkilere neden olurken, Çamlı’nın paylaşımına karşılık futbol yorumcusu Bilgin Gökberk, “Çamuriyet değil Türkiye Cumhuriyeti...” uyarısı yaptı. Çamlı, bu uyarıya, “Çamuriyet’e Cumhuriyet demek..!” mesajıyla karşılık verdi. Çamlı’nın bu ifadelerine sosyal medyada tepki yağarken, bazı hesaplar sözkonusu mesajları İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün hesaplarını ekleyerek (mentionlayarak) paylaştı.                                       

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çay alım' fiyatını açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamalarında çay alım fiyatını da açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler