Geri Dön
Siyaset‘Ankara’yı satanlardan, İstanbul’a ihanet edenlerden olmayacağız’

‘Ankara’yı satanlardan, İstanbul’a ihanet edenlerden olmayacağız’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Kanal İstanbul projesini eleştirerek, “İktidara geldiğimizde bu projenin içinde yer alan hiçbir şirketin parasını ödemeyeceğiz. Biz Ankara’yı satanlardan, İstanbul’a ihanet edenlerden olmadık olmayacağız” dedi.

‘Ankara’yı satanlardan, İstanbul’a ihanet edenlerden olmayacağız’

Gaziantep’te düzenlenen ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ öncesi basın toplantısı düzenleyen Torun, CHP’li belediye başkanlarının 2 yılda neler yaptıklarının masaya yatırılacağı belirterek, “Önümüzdeki 3 yılın yol haritasını da büyük ölçüde belirleyeceğiz” dedi. Toplantının ardından belediye başkanlarının sahaya çıkıp vatandaşlarla sohbet edeceğini aktaran Torun, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak temel amacımız, belediyelerimizin başarılı hizmetlerini artırmak ve bir vatandaşımızın daha derdine derman olmaktır” diye konuştu. CHP’li belediyelerin pandemi döneminde milletin derdine derman olmak için tüm imkanlarını seferber ettiğini dile getiren Torun, bu süreçte 4 milyon 550 bin haneye ayni, 1 milyon 465 bin haneye de nakdi yardım yaptıklarını ifade etti. - GAZİANTEP AA   

Çorlu Deresi simsiyah akıyor, kokudan pencere açamıyorlarTrakya'da, kirliliğiyle gündeme gelen Ergene Nehri'nin önemli kollarından biri olan Çorlu Deresi, endüstriyel atıklar nedeniyle simsiyah akmaya devam ediyor. Derenin geçtiği Ergene’de İlçe Kent Konseyi Başkanı Ercüment Tuncay, halkın sıcak havanın da etkisiyle artan ağır koku nedeniyle pencere ve kapılarını açamaz hale geldiğini belirterek, “Bizler Ergeneli vatandaşlar olarak bir an önce bu kokulardan uzaklaşmak ve sağlıklı bir Ergene’de yaşamak istiyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler