Geri Dön
SiyasetBabalar ilk kahramanlarımız

Babalar ilk kahramanlarımız

Babalar Günü dolayısıyla siyasiler kutlama mesajları paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Çocukları, aileleri, ülkeleri için gece gündüz demeden çalışan, evlatları olmaktan her zaman gurur duyduğumuz ilk kahramanlarımızın Babalar Günü’nü tebrik ediyor, ahirete irtihal etmiş tüm büyüklerimizi rahmetle, hürmetle yad ediyorum” dedi.

Babalar ilk kahramanlarımız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, babaların fedakârlıklarının anlatıldığı bir video paylaşarak, “Çocuklarının kahramanı cefakar babaların Babalar Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise, “Baba olmak çok zor iştir... Gerçekten baba olmayı başarabilmiş tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu, ahirete göçmüş babalarımızın mekanları cennet olsun” mesajını paylaştı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Varlıklarıyla güç veren, hayatı öğreten babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyor, ahirete göç etmiş tüm babaları rahmetle anıyorum” paylaşımında bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da güvenlik güçlerinin çocuklarının, Babalar Günü’nü kutladığı bir videoyu paylaşarak, “Onlar, hepimizin koruyucu meleği... Bu ülkenin fedakâr babaları, sizin de Babalar Günü’nüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

‘Baba, oğul, torun’

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Alanya’daki Söbüçimen Yaylası’nda kayda alınan, babası Osman Çavuşoğlu ve kızı İrem Çavuşoğlu’nun yer aldığı videoyu, “baba, oğul, torun” başlığıyla paylaştı.

Babalar ilk kahramanlarımız

 

Gökyüzünde 'Starlink' heyecanıBursa'nın İnegöl ilçesinde 21.30 ile 22.00 saatleri arasında gökyüzünde görülen ışıklı cisimler şaşkınlığa yol açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler