Geri Dön

Başbakan Binali Yıldırım, Bilecik'e gidecek

Başbakan Binali Yıldırım, 10 Eylül Pazar günü Söğüt'te gerçekleşecek '736'inci Ertuğrulgazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'ne' katılmak üzere Bilecik'e gelecek.

Başbakan Binali Yıldırım, Bilecik'e gidecek

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık'tan alınan bilgilere göre; bu yıl 736'ncısı kutlanacak olan Ertuğrulgazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'ne katılmak üzere Başbakan Binali Yıldırım'ın Söğüt'e teşrif edeceklerini belirtti. Karabıyık, "8 Eylül günü Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyde katılım gerçekleştirecekti. O gün yurtdışı programı çıktığından kendileri Söğüt'ü programlarından çıkardı. 10 Eylül Pazar günü Söğütte gerçekleşecek 736'ıncı Ertuğrulgazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'ne Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım katılacak" dedi.

Ters şeritte kilometrelerde ilerlediDenizli-Antalya kara yolunda ters şeritten ilerleyen bir sürücü, adeta ölüme davetiye çıkardı. Bir başka sürücünün cep telefonuyla çektiği görüntüde ters şeritte ilerleyen sürücünün karşıdan gelen araçların uyarılarına aldırış etmeden hızlı bir şekilde kilometrelerce ilerlediği ve TIR'ın altında kalmaktan ise son anda kurtulduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber