Geri Dön
Siyaset‘Bize katılın’ parti sloganı olacak

‘Bize katılın’ parti sloganı olacak

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Van’da düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı’nın basına kapalı bölümünde belediye başkanlarını dinledi

‘Bize katılın’ parti sloganı olacak

MEHTAP GÖKDEMİR Van -  Kapalı oturumlarda, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel Genel Merkez’in seçim hazırlıklarına ilişkin sunum gerçekleştirdi. Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarının çalışmaları hakkında Genel Merkez’i yeterince bilgilendirmediğini belirterek “Arkadaşlar niye bilgi alamıyoruz. Siz bilgi vermezseniz, biz sizin başarılarınızı nasıl anlatacağız?” dedi.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: “Bizim için ‘Sivas’ın doğusuna gidemez diyordu’, Van’a geldik, başka yerlere de gidiyoruz. İklim çok değişti, 9-10 yılda. Gelecek haftadan itibaren ‘bize katılın’ afişlerini yollayacağız, bilbordlara astırın. Bundan sonra ‘bize katılın’ partinin sloganı haline getirmek istiyoruz. Seçime her an hazır olun. Birlik ve beraberliğinizi koruyun. Bir MASAK vardı, CHP’li belediyeler için ikinci MASAK oluşturdular. Kendi telefonlarınız, bütün ilgili telefonlarınız dinleniyor. Dikkati olun, üzerimize gelecekler, baskı yapacaklar. Tüm bunlara rağmen biz seçimi kazanacağız.”