Geri Dön

CHP ve İYİ Parti Bodrum için anlaştı!

CHP ile İYİ Parti'nin Bodrum Belediye Başkan adayı için uzlaştı. İYİ Parti'nin Bodrum Belediye Başkan adayı olarak üzerinde uzlaşılan Mehmet Tosun'un, CHP listesinden yerel seçime katılacağı kesinlik kazandı.

CHP ve İYİ Parti Bodrum için anlaştı!

İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Bodrum halen CHP'de. Ancak bizim adayımız Sayın Mehmet Tosun, yapılan kamuoyu araştırmalarında çok önde. Mehmet Tosun, büyük bir avantaj sağlıyor. CHP'ye ait olan belediyede rekabet yapınca o da büyükşehir belediyesine yansıyor. İki partinin ortak adayı olarak Sayın Tosun'un, CHP listesinden seçimlere katılacağı yönünde bir anlaşma yapıldı" dedi.

Paçacı, Celal Doğan’ın İYİ Parti’den Gaziantep adayı olacağı iddiasına karşılık ise “Biz aday adaylarımızla ilgili anket çalışması yaptırıyoruz. Anketin sonucuna göre de büyükşehir adayımızı açıklayacağız. Bunun dışında diğer söylentiler ve gelişmeler gerçek dışıdır” ifadelerini kullandı.

İstiklal Caddesi'nde bayram yoğunluğuKurban Bayramında İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanında, adeta iğne atsan yere düşmeyecek şekilde yoğunluk oluştu. Dikkat çeken yoğunlukta bazı vatandaşların maske takmadıkları, takanların da çenesinin altında takmaları dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber