Geri Dön
SiyasetDavutoğlu'nun 4 başmüşaviri de istifa etti

Davutoğlu'nun 4 başmüşaviri de istifa etti

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başmüşavirleri Ali Sarıkaya, Ertan Aydın, Vedat Bilgin ile Emine Nur Günay'ın 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevlerinden istifa ettiği bildirildi. BBP'nin merhum lideri Yazıcıoğlu'nun damadının da AK Parti'den aday adayı olacağı iddia ediliyor.

Davutoğlu'nun 4 başmüşaviri de istifa etti

Başbakanlık kaynakları, Başbakan Davutoğlu'nun başmüşavirleri Ali Sarıkaya, Ertan Aydın, Vedat Bilgin ile Emine Nur Günay'ın milletvekili aday adayı olmak üzere görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Mavi Marmara saldırısında hayatını kaybeden Furkan Doğan'ın babası Yrd. Doç. Dr. Ahmet Doğan'ın, Erciyes Üniversitesi'ndeki (ERÜ) akademisyenlik görevinden milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiği belirtildi.

YAZICIOĞLU'NUN DAMADI DA ADAY ADAYI

Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ'un da AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiği bildirildi.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyken 1998 yılında derslere türban takarak girme konusunda ısrar etmesi nedeniyle disiplin cezası alarak okuldan atılan Leyla Şahin'in de AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı açıklandı.

BBP merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun damadı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu'nun da AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı bildirildi. Yazıcıoğlu'nun kızı Firuze Yazıcıoğlu, 2013 yılında Mustafa Afşin Yazıcıoğlu ile dünyaevine girmişti. Yazıcıoğlu'nun Sivas'tan aday adayı olacağı iddialar arasında.

Davutoğlunun 4 başmüşaviri de istifa etti

Yerli ve milli makineli tüfeğin ilk teslimatı jandarmayaSAVUNMA Sanayii Başkanı İsmail Demir, yerli ve milli imkanlarla üretilen makineli tüfek PMT 7.62'nin ilk teslimatını, Jandarma Genel Komutanlığı'na gerçekleştirdiklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler