Geri Dön
SiyasetEmine Erdoğan’dan Afrika Evi’ne ziyaret

Emine Erdoğan’dan Afrika Evi’ne ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ankara’da ‘Afrika Evi El Sanatları Pazarı ve Kültür Merkezi’ndeki sergiyi gezdi.

Emine Erdoğan’dan Afrika Evi’ne ziyaret

Emine Erdoğan, 25 Mayıs Dünya Afrika Günü ve Afrika Evi El Sanatları Pazarı ve Kültür Merkezi’nin kuruluşunun birinci yıl dönümü dolayısıyla merkezi ziyaret etti. Türkiye’de görev yapan bazı Afrika ülkeleri büyükelçilerinin eşleri tarafından karşılanan Emine Erdoğan, Türkiye’de bulunan Gine Cumhurbaşkanı Alpha Conde’nin eşi Hadja Djene Kaba Conde ile bir araya geldi. Büyükelçi eşleri ile Afrika el sanatlarından örneklerin yer aldığı sergiyi gezen Emine Erdoğan ve Conde’ye Etiyopya kahvesi ve Türk kahvesi ikram edildi. Emine Erdoğan, daha sonra Afrika Evi El Sanatları Pazarı ve Kültür Merkezi’ndeki ürünler ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.