Geri Dön
SiyasetEmine Erdoğan First Lady’lere kitabını tanıtacak

Emine Erdoğan First Lady’lere kitabını tanıtacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ekim ayı başında piyasaya sunulacak “Afrika Seyahatlerim” adlı kitabının tanıtımını bugün New York’ta Türk Evi’nde düzenlenecek programla yapacak.

Emine Erdoğan First Lady’lere kitabını tanıtacak

ANKARA AA - Programa BM zirvesine katılacak ülke liderlerinin eşleri, BM ve diğer uluslararası temsilciler ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yabancı misyon şefleri katılacak. Erdoğan kitapta, 2014-2020 yıllarında 23 Afrika ülkesine gerçekleştirdikleri seyahatlere ilişkin anılarına yer verdi. Bir park ziyareti sırasında Erdoğan’ın aslanla yan yana fotoğrafının da yer aldığı kitabın tüm telif geliri, Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi aracılığıyla Afrikalı kadın ve  çocuklara ulaşacak.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler