Geri Dön
SiyasetEmine Erdoğan’a teşekkür mektubu

Emine Erdoğan’a teşekkür mektubu

Kadın devlet başkanları, lider eşleri ve  uluslararası kuruluşların temsilcileri, kraliçe ve prensesler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a teşekkür mesajları yolladı.

Emine Erdoğan’a teşekkür mektubu

Emine Erdoğan, 150 ülkedeki kadın liderlere, lider eşlerine koronavirüs nedeniyle şifa temennilerini içeren mektup ile gül suyu, gül kolonyası ve yağı, Olgunlaşma Enstitülerinin Türk kültürüne has Selçuklu  motiflerini kullanarak işlediği nakışlı maskelerin yer aldığı hediyeler göndererek Türk halkının şifa dileklerini iletti.

Kadın devlet başkanları, lider eşleri, uluslararası kuruluşların temsilcileri, kraliçe ve prensesler de Emine Erdoğan’a Kovid-19’la mücadele sürecinde gösterdiği dayanışma ve hassasiyetten ötürü teşekkürlerini ileten  mektuplar yolladı. l ANKARA AA

 

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler