Geri Dön
Siyaset‘Erbakan’ın ekonomi modeli çalışılmalı’

‘Erbakan’ın ekonomi modeli çalışılmalı’

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Erbakan Hocamızın, Refah Partisinin kapatılma kararının açıklandığı gün, ‘Bu, bizim siyasi hareketimiz içerisinde sadece bir noktadan ibarettir’ diye yapmış olduğu açıklamanın bugün ne kadar haklı, isabetli bir açıklama olduğunu görüyoruz” dedi.

‘Erbakan’ın ekonomi modeli çalışılmalı’

Şentop, 4. Uluslararası Necmettin Erbakan ve Milli Görüş Sempozyumu’nun açılışında konuştu. Erbakan’ın, ekonomiyle ilgili ortaya koyduğu modelin çalışılması gerektiğini söyleyen Şentop, “Zaman zaman bu tür teknik konulara ekonomistlerin, iktisatçıların çalışması gereken alanlar da genişletilerek pratiğe yönelik birtakım örnekler çıkartabilecek çalışmaların da ortaya çıkması lazım. Yeni bir ekonomik düzen meselesi, o zamanlar belki biraz uzak bir realite idi. Fakat bugün için bu, bütün dünya bakımından da çok önemli bir kıymet ifade eden bir eksikliği ortadan kaldıracak bir husus” dedi

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Güvenlik kamerasını görmesine rağmen hırsızlık yapan kadının pişkinliği pes dedirttiElazığ’da ev eşyası ürünleri satan mağazaya alışveriş bahanesi ile giren bir kadın, güvenlik kameralarına aldırış etmeden meyve sıkacağını çantasına atıp, elindeki kahve makinesiyle mağazadan çıktı. 2 bin 500 lira değerinde ürün çalarak kayıplara karışan kadının pişkinliği pes dedirtti.