Şentop

Şentop

Son dakika şentop haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şentop gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şentop haber sayfamızda...

Şentop

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.589 şentop haberi bulunmuştur.
Erdoğan başkanlığında toplanan YİK'te 'yeni anayasa' vurgusu: Türkiye’nin ihtiyacı var
Erdoğan başkanlığında toplanan YİK'te 'yeni anayasa' vurgusu: Türkiye’nin ihtiyacı var Çankaya Köşkü'nde Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği toplantı basına kapalı yapıldı. Yapılan açıklamada, 'Yeni anayasa çalışmaları toplantıda ele alındı; Türkiye’nin sivil, demokratik, özgürlükçü ve kuşatıcı bir anayasaya olan ihtiyacı vurgulandı.' denildi.
1.05.2024 Gündem
Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Türkiye ve Balkanlar ayrılmaz bir bütündür
Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum: Türkiye ve Balkanlar ayrılmaz bir bütündür AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Bahçelievler’de düzenlenen ‘Rumeli Balkan İftar Sofrası’ programına katıldı. Programda konuşan Kurum, “Bizim Balkanlarda yüzlerce yıllık tarihimiz ve ecdadımız tarafından inşa edilmiş binlerce eserlerimiz var. Osmanlı’nın bir çınar gibi büyüdüğü Balkanlar her zaman anavatan olmuştur. Bu yüzden Türkiye ve Balkanlar ayrılmaz bir bütündür. Bizim Balkanlarla ortak tarihimiz, var. Mazimiz var ve elbette ortak bir istikbalimiz var. Bu topraklar bize emanettir. Bu topraklar Türkiye’ye emanettir. Ve biz bu emanete sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.
25.03.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 31 Mart yerel seçim mesajı: Yeni fırsat penceresi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 31 Mart yerel seçim mesajı: Yeni fırsat penceresi Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da "Kadim Dostlar İftarı" programında konuştu. "Şehirlerimizi belediyecilik hizmetlerinde ileriye götüremedikleri gibi beceriksizlikleriyle bir nevi fetret devrine soktular." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart seçimleri için 'yeni fırsat penceresi' vurgusu yaptı.
17.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 31 Mart yerel seçim mesajı: Yeni fırsat penceresi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika 31 Mart yerel seçim mesajı: Yeni fırsat penceresi Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da "Kadim Dostlar İftarı" programında konuştu. "Şehirlerimizi belediyecilik hizmetlerinde ileriye götüremedikleri gibi beceriksizlikleriyle bir nevi fetret devrine soktular." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart seçimleri için 'yeni fırsat penceresi' vurgusu yaptı.
17.03.2024 Gündem
'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması anlamlıdır'
'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması anlamlıdır' Eski TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması, birçok konu da öncülük yaparken yanında birçok ülkenin yer almaması anlamlıdır. Bunun tarihsel sebepleri var.' şeklinde konuştu.
23.02.2024 Gündem
Bakan Bolat'ın acı günü
Bakan Bolat'ın acı günü Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın babası Şevki Bolat, Zeytinburnu Merkez Efendi Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi. Cenazeye katılımın yoğun olduğu görüldü.
22.02.2024 Gündem
Meteoroloji ve AFAD uyarmıştı! Marmaris’te şiddetli lodos
Meteoroloji ve AFAD uyarmıştı! Marmaris’te şiddetli lodos Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü ve AFAD uyarılarınca Muğla’da turuncu kodlu fırtına uyarısı yapıldı. Marmaris'te şiddetli lodos etkisini gösterirken, denizciler teknelerini sağlama almak için gün içinde kontrollerini yaptı.
12.02.2024 Gündem
Mustafa Şentop, Yalova’da söyleşi programına katıldı
Mustafa Şentop, Yalova’da söyleşi programına katıldı Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Mustafa Şentop, Yalova'da Hukukçular Derneği Gençlik Komisyonu’nun söyleşi programına katıldı.
9.12.2023 Gündem
Bakan Tunç, 'Devrim niteliğinde reformlar yaptık' dedi, son 21 yıla dikkat çekti
Bakan Tunç, 'Devrim niteliğinde reformlar yaptık' dedi, son 21 yıla dikkat çekti Türk Kültür Tarihi Kurultayı’nda konuşan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Son 21 yılda sessiz devrim niteliğinde yaptığımız reformlarla temel kanunlarımızı çağın gereklerine uygun olarak ve milletimizin ihtiyacını gözeterek yeniledik“ açıklamasını yaptı.
6.12.2023 Gündem
Yıldırım, Şentop ve Yılmaz YİK üyesi oldu
Yıldırım, Şentop ve Yılmaz YİK üyesi oldu Ağırlıklı olarak daha önce TBMM Başkanlığı yapan isimlerden oluşan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’nun (YİK) yeni üyeleri Binali Yıldırım, Mustafa Şentop ve İsmet Yılmaz oldu.
23.11.2023 Gündem
Mustafa Şentop: Sezai Karakoç ömrünü İslam birliğine adamıştı
Mustafa Şentop: Sezai Karakoç ömrünü İslam birliğine adamıştı Kocaeli'de düzenlenen Uluslararası Sezai Karakoç Günleri’ne katılan eski TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sezai Karakoç'un ömrünü İslam birliğine adadığını anlattı.
18.11.2023 Gündem
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildi
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildi Milli İrade Platformu öncülüğünde toplanan grup, Beyazıt Meydanı'ndan Ayasofya Camii'ne kadar Filistin'e destek yürüyüşü gerçekleştirdi.
14.10.2023 Gündem
Erdoğan'ın kuzeni Mehmet Mutlu son yolculuğuna uğurlandı
Erdoğan'ın kuzeni Mehmet Mutlu son yolculuğuna uğurlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dayısının oğlu Mehmet Mutlu, son yolculuğuna uğurlandı.  
23.09.2023 Gündem
Tevfik Göksu'nun yengesi toprağa verildi
Tevfik Göksu'nun yengesi toprağa verildi Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun ağabeyi Mahmut Göksu'nun eşi Nübüvvet Göksu hayatını kaybetti. Göksu, Başakşehir'de kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 
28.07.2023 Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Sahiba Gafarova ile bir araya geldi.
12.07.2023 Gündem
Ticaret Bakanı Bolat: Türkiye'nin ihracatının daha fazla artması için görev yapıyoruz
Ticaret Bakanı Bolat: Türkiye'nin ihracatının daha fazla artması için görev yapıyoruz Ticaret Bakanı Ömer Bolat, "Türkiye'nin ihracatının daha fazla artması, dış ticaret açığının azalması, cari açığın azalması, mal ve hizmetler ihracatının artması hususunda görev yapıyoruz. Aynı zamanda iç piyasada da adil ve rekabetçi piyasa şartlarının oluşmasıyla fahiş fiyat artışlarını engelleyebilmek ve vatandaşımızın sürdürülebilir bir şekilde alım gücünü çok fazla sekteye uğratmayacak bir şekilde refah düzeyini korumaya çalışıyoruz" dedi.
29.06.2023 Ekonomi
Törene damga vuran anlar! Erdoğan'ın dikkatle izlediği tablo
Törene damga vuran anlar! Erdoğan'ın dikkatle izlediği tablo En yaşlı üye sıfatıyla MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Geçici Meclis Başkanlığı yaptığı Genel Kurul’da milletvekilleri yemin etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kılıçdaroğlu, töreni bir süre locadan izledi. Yemin töreni 10.5 saat sürdü​​​​​​​.
3.06.2023 Gündem
39 vekil CHP'den ayrıldı! Yemin töreninde dikkat çeken görüntü
39 vekil CHP'den ayrıldı! Yemin töreninde dikkat çeken görüntü TBMM'de milletvekillerinin yemin etmesiyle birlikte 28. Dönem resmen başladı. CHP ve YSP listelerinden seçilen vekiller kendi partilerine geçti.
2.06.2023 Gündem
Meclis'te 28. dönem başladı!
Meclis'te 28. dönem başladı! Türkiye Büyük Millet Meclisi, 28. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni için toplandı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.
2.06.2023 Haberler
TBMM'de devir teslim töreni! Bahçeli, Şentop'tan görevi devraldı
TBMM'de devir teslim töreni! Bahçeli, Şentop'tan görevi devraldı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli görevi Mustafa Şentop'tan geçici olarak devraldı.
2.06.2023 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis'te vekillerin yemin törenini takip etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis'te vekillerin yemin törenini takip etti Cumhurbaşkanı Erdoğan milletvekilleri yemin törenine katılmak üzere TBMM’ye geldi. Erdoğan'ı Meclis'te Bahçeli karşıladı.
2.06.2023 Gündem
Meclis'te 28. dönem başladı! Yemin törenine Erdoğan da katıldı
Meclis'te 28. dönem başladı! Yemin törenine Erdoğan da katıldı Türkiye Büyük Millet Meclisi, 28. Dönem Milletvekili Ant İçme Töreni için toplandı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.
2.06.2023 Gündem
Millet İttifakı bir arada kalabilecek mi? İYİ Parti'li Paçacı'dan flaş açıklama
Millet İttifakı bir arada kalabilecek mi? İYİ Parti'li Paçacı'dan flaş açıklama Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 28. yasama dönemi bugün başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yöneteceği ilk oturumda yemin töreni öncesi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, CNN Türk canlı yayınında 'Millet İttifakı bir arada kalabilecek mi?' sorusuna yanıt verdi.
2.06.2023 Gündem
Erdoğan’ın mazbatası Şentop’a teslim edildi
Erdoğan’ın mazbatası Şentop’a teslim edildi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın mazbatasını TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a sundu.
2.06.2023 Gündem
Mehmet Barlas hayatını kaybetti
Mehmet Barlas hayatını kaybetti Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas 81 yaşında hayatını kaybetti.
2.06.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şentop ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.