Geri Dön
SiyasetErdoğan, Fuzuli Havalimanı’nı açacak

Erdoğan, Fuzuli Havalimanı’nı açacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetine icabetle bugün Azerbaycan’a günübirlik çalışma ziyaretinde bulunacak.

Erdoğan, Fuzuli Havalimanı’nı açacak

ANKARA Milliyet - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Erdoğan, Aliyev ile Vatan Muharebesi neticesinde işgalden kurtarılan Fuzuli’deki Uluslararası Havalimanı’nın açılışıyla bölgede yapılan kara yolunun ve Zengilan’da Türkiye’nin de katkılarıyla inşa edilecek Akıllı Tarım Kampüsü’nün temel atma törenlerine katılacak.

Ziyarette Türkiye-Azerbaycan ilişkileri tüm veçheleriyle gözden geçirilecek, iki ülke arasındaki iş birliğinin daha da derinleştirilmesi için atılacak adımlar ele alınacak. Görüşmelerde ikili ilişkilerin yanı sıra güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında fikir teatisinde bulunulması da öngörülüyor.                           

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 28 Kasım 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Tabloya göre son 24 saatte 350 bin 385 Kovid-19 testi yapıldı, 21 bin 655 kişinin testi pozitif çıktı, 213 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca Twitter'dan yaptığı açıklamada aşı çağrısını yineledi.