Geri Dön
SiyasetEvlilik konusunda çok seçici olmayın

Evlilik konusunda çok seçici olmayın

TÜRGEV’in iftarına katılan cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan, gençlere evlilik konusunda nasihatlar da verdi.

Gençlerin evlilik müessesinden geri kalmamasını öğütleyen Erdoğan; “Öğrenciyken, öğrencilik biter bitmez, nasibinizi bulduğunuz anda hemen kararınızı verin. Çok seçici de olmayın. Çok seçici olmaya da kalkarsanız o zaman gülistandan boş çıkarsınız” dedi. Erdoğan, evlilik konusunda tarihsel vurgular da yaparak “Yanılmıyorsam Sadi’nin bir sözü vardı. Gül beğenecek, gülistana giriyor. Başlıyor seçmeye. Birine bakıyor ‘daha güzeli vardır’ diyor. ‘Daha güzeli vardır’ diye diye gülistanın sonuna geliyor. Hiçbir gülü alamadan gülistandan çıkıyor. İnşallah bunlardan olmayız. Bu konuda da hassas olalım. Çünkü sevgili Peygamberimiz, ‘Nikahlanınız, çoğalınız. Kıyamet gününde diğer topluluklara karşı ümmetimin çokluğuyla iftihar edeceğim’ buyurmuştur. Bunun için TÜRGEV çok önemli bir ihtisas alanıdır.”

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
‘Canavar’ ortaya çıktı! Tüyleri diken diken eden videoTwitter hesabı üzerinden paylaşılan videoda bir adamın ayağına giren kıymık parçasının çıkarıldığı anlar görülüyor. Minik bir delik şeklinde orada kendini gösteren kıymık parçası, doktorun müdahale etmesiyle gerçek boyuyla ortaya çıkıyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler