Geri Dön

İletişim Başkanlığı'ndan vatandaşlara '29 Ekim' çağrısı

İletişim Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından Cumhuriyet Bayramı ile ilgili vatandaşlara çağrıda bulunuldu. Açıklamada, 'Bugün 19.23’te Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın “Büyük Cumhuriyet Konseri” İstiklâl Marşımız ile başlayacak. Tüm vatandaşlarımızı 19.23’te İstiklâl marşımızı hep birlikte coşkuyla okumaya davet ediyoruz' denildi.

İletişim Başkanlığı'ndan vatandaşlara '29 Ekim' çağrısı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, koronavirüs önlemleri alınarak coşku ile kutlanıyor. İletişim Başkanlığı, Cumhuriyetin 97'nci yaşı için bir dizi program hazırladı. İletişim Başkanlığı bir de çağrıda bulundu.

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'NDAN 'İSTİKLAL MARŞI' ÇAĞRISI

İletişim Başkanlığı'nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda vatandaşlara 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için çağrıda bulunuldu.

Paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

Bugün 19.23'te Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın "Büyük Cumhuriyet Konseri" İstiklâl Marşımız ile başlayacak. Tüm vatandaşlarımızı 19.23'te İstiklâl marşımızı hep birlikte coşkuyla okumaya davet ediyoruz.

İletişim Başkanlığından vatandaşlara 29 Ekim çağrısı

Sokağa çıkma kısıtlamasında otomobil yarışı için buluştular! 63 kişiye 198 bin lira ceza kesildiGelen son dakika haberine göre; Konya’da sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen otomobillerle yarışmak için kara yolu kenarında buluştukları iddia edilen 63 kişiye cezai işlem uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber