Geri Dön
SiyasetMHP’li belediyelerden yardım seferberliği

MHP’li belediyelerden yardım seferberliği

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türkiye’de meydana gelen orman yangınları için MHP’li belediyelerin başlattığı yardım kampanyasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.

MHP’li belediyelerden yardım seferberliği

ANKARA Milliyet - Bu zor günlerin, Türk milletinin yardımlaşma ve dayanışma ruhunun daha net ve belirgin biçimde ortaya çıktığı günler olduğuna işaret eden Durmaz, şunları kaydetti: “Bu anlayış gereği MHP’li belediyeler, yangınların başladığı ilk günden itibaren afet bölgelerine yardım etmenin gayreti içinde olmuşlardır. Afet bölgelerine yakın belediyelerimizin yangınların ortaya çıktığı anda başlattığı yardım kampanyası, Sayın Bahçeli’nin talimatıyla tüm belediyelerimizi kapsayacak şekilde genişletilmiş, afetzedelerin yaralarının sarılması için adeta seferberlik ilan edilmiştir. Vatandaşlarımızın acılarını hafifletmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır.”

Durmaz, ayrıca “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla; hayvanları yangında telef olan köylülerin acısını hafifletmek ve bütçelerine katkı sağlamak maksadıyla MHP il ilçe teşkilatları ve belediyelerinden hayvanları telef olan ailelere beş keçi, beş koyun ve iki düve yardımı yapılması maksadıyla kampanya başlatılmıştır” dedi.                              

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Taliban, 4 kişinin cesedini meydanda astıTaliban, Afganistan’ın batısındaki Herat vilayetinde, insan kaçırma suçlamasıyla öldürülen 4 kişinin cesedini, ibret olsun diye meydanda astı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler