Mhp

Mhp

Son dakika MHP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MHP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MHP haber sayfamızda...

Mhp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 39.450 mhp haberi bulunmuştur.
EYT HABERLERİ 2022 || Emeklilikte yaşa takılanlar yasası ne zaman çıkacak? EYT'de son durum nedir?
EYT HABERLERİ 2022 || Emeklilikte yaşa takılanlar yasası ne zaman çıkacak? EYT'de son durum nedir?Emeklilikte yaşa takılanlar, EYT için hazırlanan yasayı bekliyor. Zaman zaman konu hakkında hükümetten konuya ilişkin açıklama gelirken yeni gelişme olup olmadığını merak edenler "EYT yasası ne zaman çıkacak? EYT'de son durum nedir, kimleri kapsıyor?" diye soruyor.
18.08.2022Bilgi Rehberi
‘Terörle mücadele eden siyasetçi ve askerlere Şeref Madalyası verilsin’
‘Terörle mücadele eden siyasetçi ve askerlere Şeref Madalyası verilsin’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde bazı siyasetçiler ile askerlere “Devlet Şeref Madalyası” verilmesi çağrısında bulundu.
18.08.2022Siyaset
İstanbul'da 'Evlat Nöbeti Çalıştayı'
İstanbul'da 'Evlat Nöbeti Çalıştayı'Diyarbakır annelerinin 'Evlat Nöbeti' çalıştay konusu oldu. Medya Platformu Derneği ve MİSMED Sosyal Medya Derneği tarafından düzenlenen 'Evlat Nöbeti Çalıştayı'na katılan TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun, "Bizim buradaki temel meselemiz, Diyarbakır Anneleri'nin hikayesini anlatıp anlatamamaktan daha büyük meselemiz olduğunu düşünüyorum. Kendi hikayemizi anlatma sorunumuz var. Yapısal bir sorun olduğunu önce görmek gerekiyor" dedi.
17.08.2022Gündem
Bahçeli'den terörle mücadele mesajı: Caniler yurt içinde ve yurt dışında köşeye sıkışmıştır
Bahçeli'den terörle mücadele mesajı: Caniler yurt içinde ve yurt dışında köşeye sıkışmıştırTerörle mücadeleye ilişkin mesaj veren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Teröristler tutundukları ve yuvalandıkları her sahadan sökülüp atılmaktadır. Geldiğimiz bu aşamada terörün beli kırılmış, caniler yurt içinde ve yurt dışında köşeye sıkışmıştır." dedi. Bahçeli, Devlet Şeref Madalyası için de öneride bulundu.
17.08.2022Siyaset
‘Ekonomi programı gayet sağlam bir teorik zemine sahip’
‘Ekonomi programı gayet sağlam bir teorik zemine sahip’AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü kutlamaları, önceki akşam ATO Congresium’da yapıldı.
17.08.2022Siyaset
‘Mücadelemizi 2023’te taçlandıracağız’
‘Mücadelemizi 2023’te taçlandıracağız’AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü kutlamasında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İnancımızın ve insanlığımızın gereği olarak yürüttüğümüz kutlu mücadeleyi 2023 seçimlerini de kazanarak inşallah taçlandıracağız” dedi.
16.08.2022Siyaset
Bahçeli’den, Çavuşoğlu’nun Suriye çağrısına destek: Kalıcı çözüm için güçlü bir nefes
Bahçeli’den, Çavuşoğlu’nun Suriye çağrısına destek: Kalıcı çözüm için güçlü bir nefesMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Millet İttifakı’nın “zıvanadan çıktığını” öne sürerek, “ayağılıklarını ve bağnazlıklarını her saha ve zeminde deşifre ettiklerini” ifade etti.
16.08.2022Siyaset
Erdoğan'dan 2023 mesajı: Seçimi kazanarak kutlu mücadeleyi taçlandıracağız
Erdoğan'dan 2023 mesajı: Seçimi kazanarak kutlu mücadeleyi taçlandıracağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen AK Parti 21. Kuruluş Yıl Dönümü Programı’nda konuştu. 2023 mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnancımızın ve insanlığımızın gereği olarak yürüttüğümüz kutlu mücadeleyi 2023 seçimlerini kazanarak inşallah taçlandıracağız." dedi. Erdoğan altılı masaya ilişkin ise "Şahsi hırslarının ürünü ajandaları sebebiyle bunların kurdukları masaya payanda olanlara acıyoruz." dedi. Birlik vurgusu yapan Erdoğan, "Son günlerde ne idiği belirsiz tiplerce körüklenmek istenen ırkçı, mezhepçi nefretin, milletimizin birliğini, kardeşliğini zedelemesine müsaade etmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.
15.08.2022Siyaset
Bahçeli: Türkiye’nin Suriye konusunda attığı adımlar değerli ve isabetlidir
Bahçeli: Türkiye’nin Suriye konusunda attığı adımlar değerli ve isabetlidirMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye’nin Suriye konusunda attığı adımlar değerli ve isabetlidir. Dışişleri Bakanımızın Suriyeli muhaliflerle Esad rejimi arasında barışın tesis edilmesi hususundaki yapıcı ve gerçekçi sözleri kalıcı çözüm arayışlarına güçlü bir nefestir. Bundan hiç kimsenin rahatsız olmasına gerek yoktur." dedi.
15.08.2022Siyaset
‘Güvenin ve çözümün anahtarı bizim cebimizde’
‘Güvenin ve çözümün anahtarı bizim cebimizde’DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “enflasyon düşecek” sözlerini hatırlatarak, “Enflasyon 5 yıldır yükseliyor. Enflasyon da faiz de talimatla düşmez, güvenle düşer” dedi.
14.08.2022Siyaset
Bakan Akar açıkladı! İşte son 7 yılda etkisiz hale getirilen terörist sayısı
Bakan Akar açıkladı! İşte son 7 yılda etkisiz hale getirilen terörist sayısıBalıkesir’e gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yarın katılacağı Kurtdereli güreşleri öncesinde il merkezinde ziyaretlerde bulundu.
13.08.2022Siyaset
Bakan Kurum'dan 'Sosyal Konut Projesi' açıklaması: Kiralar düşmeye başladı, daha da düşecek!
Bakan Kurum'dan 'Sosyal Konut Projesi' açıklaması: Kiralar düşmeye başladı, daha da düşecek!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan Yeşilvadi 3 Katlı Köprülü Kavşak projesinin temel atma törenine katıldı. Bakan Kurum, Sosyal Konut Projesinin açıklanmasıyla kira fiyatlarının düştüğünü ve daha da düşmeye devam edeceğini belirtti.
12.08.2022Ekonomi
Bakan duyurdu! Bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacak
Bakan duyurdu! Bin 300 tarım kredi markete kasap reyonu açılacakTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Bin 300 tane tarım kerdi market var. Bu marketlerde inşallah özellikle kasap reyonunu et süt kurumu tabelasıyla donatacağız. Kardeş kuruluş kardeş organizasyon olarak tarım kredi marketlerde de bu etlerin satışını sağlayacağız, hem et süt kurumunu, hem üreticimizi, hem de tüketicimiz lehine bir adım atmış olacağız" dedi.
12.08.2022Ekonomi
Bakan Soylu'dan videolu paylaşım: Yalanlarla yanlışı örtmeye müsaade edilemez
Bakan Soylu'dan videolu paylaşım: Yalanlarla yanlışı örtmeye müsaade edilemezİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'CHP'li belediyeleri soruşturmak için İçişleri Bakanlığı'nda özel birim kuruldu' iddialarına ilişkin, "İçişleri Bakanlığı'nda, rastgele, kanunsuz, mevzuatsız bir birim kurulamaz. Hiçbir devlet memuruna da kanunsuz, gelişi güzel ceza verilemez. Bu ülkede idari hukuku anlamında bir disiplin vardır. Buna ait mahkemeler ve bir hukuk vardır" dedi.
12.08.2022Siyaset
‘Muhafazakar kesimden CHP’ye oy geçişi var’
‘Muhafazakar kesimden CHP’ye oy geçişi var’CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun “helalleşme” söyleminin, muhafazakar kesimden partiye oy geçişi sağladığı belirtiliyor.
12.08.2022Siyaset
EYT’de çalışma hızlandı: Türk modeli uygulanacak
EYT’de çalışma hızlandı: Türk modeli uygulanacakEmeklilikte yaşa takılanlar (EYT) sorununun çözümü için temaslar hızlanırken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in “Ne Finlandiya, ne Almanya, kendi modelimizi uygulayacağız” dediği belirtildi.
12.08.2022Ekonomi
EYT SON DURUM NEDİR?  Emeklilikte yaşa takılanlar yasası ne zaman çıkacak?
EYT SON DURUM NEDİR? Emeklilikte yaşa takılanlar yasası ne zaman çıkacak?Emeklilikte yaşa takılanlar yıllardır EYT yasasının çıkmasını istiyor. Konuyla ilgili en büyük adım bu yıl geldi. Formüller masada dururken hükümetten de olumlu açıklamalar geliyor. Binlerce kişi son durumu merak ederek "EYT yasası çıkacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar konusunda son durum nedir?" diye soruyor.
11.08.2022Bilgi Rehberi
EYT'de kritik görüşme! Detaylar ortaya çıktı
EYT'de kritik görüşme! Detaylar ortaya çıktıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, dün Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Platformu üyeleri ile bir araya geldi. Peki görüşmede neler konuşuldu? EYT ne zaman çözüme kavuşacak? EYT Platformu Üyesi Mehmet Ali Çelik detayları milliyet.com.tr'ye açıkladı.
11.08.2022Ekonomi
Malatyalı Şehit Halil Koç son yolculuğuna uğurlandı
Malatyalı Şehit Halil Koç son yolculuğuna uğurlandıKuzey Irak’ta PKK’lı teröristlere yönelik gerçekleştirilen Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil Koç (36), memleketi Malatya’da gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
9.08.2022Haberler
‘Provokatörlük yapıyor’
‘Provokatörlük yapıyor’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şırnak’ın Uludere ilçesine ziyaretini sert bir dille eleştirdi.
9.08.2022Siyaset
Akyüz Ailesi’nin mutlu günü
Akyüz Ailesi’nin mutlu günüKarşıyaka’nın sevilen iş insanlarından Karşıyaka Müteahhit ve İş adamları Derneği (KAMİAD) Başkanı Ahmet Akyüz’ün oğlu Dr. Orhan Akyüz ile İrem Meran, Narlıdere Sahilevlerindeki Talles Park’ta düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
9.08.2022Ege
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Türkiye’de 'Roboski' diye bir yer yoktur
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Türkiye’de 'Roboski' diye bir yer yokturMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uludere ziyaretine çok sert tepki gösterdi. Bahçeli, "Roboski tanımlaması, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne kast etmek, taş koymak, pusu kurmak, ateş açmak, bölücülüğe hizmet etmektir." ifadelerini kullandı.
8.08.2022Siyaset
CHP'ye geçtiği iddia edilen Muhtar Hanife Çakmak: Rozet takacaklarını söylemediler
CHP'ye geçtiği iddia edilen Muhtar Hanife Çakmak: Rozet takacaklarını söylemedilerCumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) geçtiği iddia edilen Bünyan Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Hanife Çakmak; "Bizi yemeğe götürdüler, rozet takacaklarını söylemediler. CHP'li değilim, hiç olmadım" dedi.
7.08.2022Gündem
Bahçeli, Türkmeneli Partisi lideriyle görüştü: Türkmeneli’nden göç etmeyin
Bahçeli, Türkmeneli Partisi lideriyle görüştü: Türkmeneli’nden göç etmeyinMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya ile görüştü. Irak’taki son siyasi gelişmelerin ele alındığı görüşmede Bahçeli, Türkmenlerin Türkmeneli’nden göç etmemeleri gerektiğini söyledi.
7.08.2022Siyaset
MHP lideri Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Sarıkahya görüştü
MHP lideri Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Sarıkahya görüştüMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya, görüşme gerçekleştirdi.
6.08.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mhp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.