Geri Dön
Siyaset‘Millet İttifakı’nda sorun çıkarmaya çalışıyorlar’

‘Millet İttifakı’nda sorun çıkarmaya çalışıyorlar’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlığında Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde, “Ankara, Kırıkkale ve Çankırı İlleri Bölge Toplantısı” düzenlendi.

‘Millet İttifakı’nda sorun çıkarmaya çalışıyorlar’

Toplantıda konuşan Salıcı, Cumhur İttifakı’nın oy kaybettiğini, bu nedenle Millet İttifakı’nı oluşturan partiler arasında sorun çıkarmaya çalıştığını iddia etti. Salıcı “Önümüzde bir genel seçim dönemi var. Bu genel seçim döneminde biz kendi örgütümüzle il, ilçe başkanlarımızla önümüzdeki genel seçimlerde partinin başarısını sağlamak, bu olumsuzluklardan Türkiye’yi kurtarmak için nasıl bir çerçeve çizeceğimizin ve tarihi henüz belli olmayan seçime nasıl hazırlanacağımızın planlamasını yapacağız” diye konuştu. Örgütsel kapasiteyi güçlendirmek adına başta Doğu ve Güneydoğu Bölgesi olmak üzere 22 il başkanını daha önce CHP Genel Merkezi’nde bir araya getiren Salıcı, CHP’nin milletvekili olmadığı yedi il başkanı ile ayrıca toplantı yapmıştı. Salıcı, daha sonra Zonguldak, Bartın, Kastamonu ve Karabük örgütleri ile Safranbolu’da; Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon örgütleri ile Trabzon’da; Sivas, Tokat, Yozgat, Erzincan İl Başkanları ile de Sivas’ta; Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Kayseri, Çorum, Aksaray İl Başkanları ile Kırşehir’de buluşmuştu.

İstanbul'da balıkçı teknesine gemi çarptıYavuz Sultan Selim Köprüsü altında balıkçı teknesine konteyner gemisi çarptı. Dev geminin parçaladığı teknedeki 1 kişi ölürken 2 kişi ise yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler