Geri Dön
SiyasetMilli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü. Görüşmede iki ülke arasındaki askeri eğitim ve savunma sanayii alanlarında iş birliğinin artarak devam etmesinin önemi vurgulandı.

Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştü

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Bakan Akar, resmi davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Kosova Savunma Bakanı Mehaj'ı bakanlıkta askeri törenle karşıladı.

Tören mangasını selamlayan konuk bakan, şeref defterini imzaladı. Akar ve Mehaj'ın baş başa görüşmesinin ardından heyetler arası görüşmelere geçildi.

Milli Savunma Bakanı Akar, Kosova Savunma Bakanı ile görüştü

İkili ve bölgesel savunma ile güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunulan görüşmede, Bakan Akar tarafından iki ülke arasındaki dostane ilişkilerin geldiği seviyeden duyulan memnuniyet ifade edildi.

Görüşmede ayrıca, askeri eğitim ve savunma sanayii alanlarında iş birliğinin artarak devam etmesinin önemi vurgulandı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan memurlara seslendi: Sakın ha bu oyunlara gelmeyinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Eskişehir Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara yönelik sözlerine ilişkin memurlara seslenen Erdoğan, "Sakın bu oyunlara gelmeyin, memur olarak görevinizi yaptığınız sürece bunların hiçbiri kılınıza dokunamaz." ifadelerine yer verdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler