Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar

Son dakika Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar haber sayfamızda...

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.013 milli savunma bakanı hulusi akar haberi bulunmuştur.
Sude Naz ve Ömer Faruk için son görev
Sude Naz ve Ömer Faruk için son görevCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana’da düzenlenen AK Parti Gençlik Şöleni sonrası Konya’ya dönerken Niğde’de meydana gelen kazada yaşamını yitiren üniversite ögrencisi Sude Naz Akkuş’un (20), Kocaeli’nin Kartepe ilçesindeki cenazesine katıldı.
24.05.2022Siyaset
Kazada ölen Sudenaz'a veda! Erdoğan cenaze törenine katıldı
Kazada ölen Sudenaz'a veda! Erdoğan cenaze törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'daki gençlik şöleni dönüşü yaşanan kazada hayatını kaybeden Sude Naz Akkuş'un (20), Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki cenazesine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sude kızımızın bulunduğu otobüsteki şoförle ilgili yargı gerekenler neyse bunların takibini yapıyor, yapacak. Bizler de bunun takipçisi olacağız" dedi.
23.05.2022Gündem
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO çıkışı: Bunun hiçbir izahı yok
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO çıkışı: Bunun hiçbir izahı yokHızırreis Denizaltısı Havuza Çekme ve Selmanreis Denizaltısı İlk Kaynak Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2027'ye kadar 6 adet yeni tip denizaltının donanmaya kazandırılacağını söyledi. Erdoğan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO başvurusuyla ilgili de dikkat çeken mesajlar verdi.
23.05.2022Siyaset
Bakan Akar, Pakistan Savunma Bakanı Asif ile görüştü
Bakan Akar, Pakistan Savunma Bakanı Asif ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pakistan Savunma Bakanı Khawaja Muhammad Asif ile görüştü.
21.05.2022Siyaset
Pakistan MİLGEM gemisi denize indi
Pakistan MİLGEM gemisi denize indiTürkiye’nin Pakistan için inşa ettiği MİLGEM korvetlerinden üçüncüsü olan Badr, Karaçi Tersanesi’nde törenle denize indirildi. Törene katılarak bir konuşma yapan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, proje kapsamındaki gemilerin Pakistan’ın savunmasında hayati görevler üstleneceğine, bölgede ve dünyada barış ve istikrara katkıda bulunacağına inandığını belirtti.
21.05.2022Siyaset
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehit...
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu! 1 asker şehit...Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak Kuzeyi Metina bölgesinde Uzman Çavuş Tunahan Erbaşı'nın el yapımı patlayıcı'nın (EYP) infilak etmesi sonucu şehit olduğunu duyurdu.
20.05.2022Gündem
Pakistan MİLGEM Projesi'nin üçüncü gemisi Badr suyla buluştu
Pakistan MİLGEM Projesi'nin üçüncü gemisi Badr suyla buluştuPakistan MİLGEM Projesi'nin üçüncü gemisi Badr, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif'in de katıldığı törenle Karaçi Tersanesi'nde denize indirildi. ​​​​​​​Akar, Pakistan Başbakanı Şerif, Pakistan Savunma Üretim Bakanı Muhammed Israr Tareen, Deniz Kuvvetleri Komutanı Amiral Amjad Khan Niyazi ve diğer yetkililerle Pakistan MİLGEM Projesi'nin üçüncü gemisi Badr'ın Karaçi Tersanesi'ndeki denize indirilme törenine katıldı.
20.05.2022Dünya
PNS Badr Pakistan'a teslim edildi! Erdoğan'dan flaş açıklamalar
PNS Badr Pakistan'a teslim edildi! Erdoğan'dan flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin Pakistan için inşa ettiği MİLGEM korvetlerinden üçüncüsünün suya indirilme törenine bir video mesaj gönderdi. Bu projenin daha büyük iş birliklerinin habercisi olduğuna dikkat çeken Erdoğan, Pakistan'a ihraç edilen 4 savaş gemisiyle ilgili çarpıcı mesajlar verdi.
20.05.2022Haberler
PNS Badr Pakistan'a teslim edildi! Erdoğan'dan flaş açıklamalar
PNS Badr Pakistan'a teslim edildi! Erdoğan'dan flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin Pakistan için inşa ettiği MİLGEM korvetlerinden üçüncüsünün suya indirilme törenine bir video mesaj gönderdi. Bu projenin daha büyük iş birliklerinin habercisi olduğuna dikkat çeken Erdoğan, Pakistan'a ihraç edilen 4 savaş gemisiyle ilgili çarpıcı mesajlar verdi.
20.05.2022Siyaset
MSB: Zeytin Dalı bölgesinde havan saldırısında yaralanan asker şehit oldu
MSB: Zeytin Dalı bölgesinde havan saldırısında yaralanan asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı harekat bölgesinde, 13 Mayıs'ta teröristlerce yapılan havan saldırısında yaralanan Piyade Uzman Onbaşı Haydar Şenel'in, hastanede şehit olduğunu duyurdu.
19.05.2022Gündem
Bakan Akar'dan 'Pençe-Kilit' açıklaması: Operasyonlar zincirinin kilit halkası
Bakan Akar'dan 'Pençe-Kilit' açıklaması: Operasyonlar zincirinin kilit halkasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Pençe-Kilit Operasyonu bugüne kadar yaptığımız operasyonlar zincirinin kilit halkası. Mehmetçik diğerlerinde olduğu gibi bunu da başarıyla tamamlayacak, teröristleri inlerinde vuracak" dedi.
18.05.2022Siyaset
Bakan Akar Tek Vatan Harekatı gazileri ile bir araya geldi
Bakan Akar Tek Vatan Harekatı gazileri ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan'ın Tek Vatan Harekatı'nda gazi olan bazı Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri mensuplarıyla bir araya geldiği kabülde "İki devlet tek milletiz. Biz buna tüm kalbimizle inanıyoruz" dedi.
18.05.2022Gündem
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Haberler
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Siyaset
Erdoğan’dan BAE’ye taziye ziyareti
Erdoğan’dan BAE’ye taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan’ın geçen hafta vefat etmesi nedeniyle dün Abu Dabi’ye gitti. Yeni Devlet Başkanı Muhammed bin Zayed Al Nahyan ile görüşen Erdoğan taziyelerini iletti.
18.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, taziye için gittiği Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ziyaretinin ardından özel uçağı ile saat 19.40'ta Ankara'ya indi.
17.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Abu Dabi'ye taziye ziyareti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Abu Dabi'ye taziye ziyaretiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayed El Nahyan'ın ölümünün ardından taziye ziyareti amacıyla Abu Dabi'ye geldi. Erdoğan, BAE Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri Şeyh Muhammed bin Zayed El Nahyan’la görüştü.
17.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, taziye için Abu Dabi'ye gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, taziye için Abu Dabi'ye gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayid Al Nahyan'ın vefatı dolayısıyla taziye için Abu Dabi'ye gitti.
17.05.2022Siyaset
Kimse gelişigüzel vatandaşlık almıyor
Kimse gelişigüzel vatandaşlık almıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında ağırlıklı olarak sığınmacılar konusu ele alındı.
15.05.2022Siyaset
Rize-Artvin Havalimanı açılışında tarihi anlar! Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Rize-Artvin Havalimanı açılışında tarihi anlar! Erdoğan'dan önemli açıklamalarTürkiye'nin 2'nci (Ordu Havalimanı), dünyanın 5'inci deniz üzerindeki havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı açıldı. Açılışta 'Türkiye'ye çağ atlatmanın verdiği huzuruyla sizlerin karşınızdayız. Bu eser ne dağların ne denizlerin bizim hizmet azmimizin önünde duramayacağını işaretidir' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bu topraklarda yaşayanlar ve ziyarete gelenler yanında bölgenin güzelliklerini görmek isteyen herkese Rize, Artvin artık bir uçak bileti mesafesindedir.' açıklamasını yaptı.
14.05.2022Ekonomi
Bakan Akar, OYAK Genel Kurulu'na katıldı
Bakan Akar, OYAK Genel Kurulu'na katıldıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi ile Ordu Yardımlaşma Kurumu'nun (OYAK) 62'nci Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.
14.05.2022Siyaset
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 1 asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristler tarafından önceden yerleştirilen EYP’nin patlaması sonucu 1 askerin şehit olduğunu, 3 askerin de yaralandığını açıkladı.
13.05.2022Gündem
Sınır karakoluna saldırıya misliyle karşılık verildi! MSB acı haberi duyurdu
Sınır karakoluna saldırıya misliyle karşılık verildi! MSB acı haberi duyurduTerör örgütü tarafından Gaziantep Karkamış ilçesine ve Köprübatı Hudut Karakoluna Suriye Ayn-El Arap bölgesinden yapılan ÇNRA/havan saldırısında 3 asker ve 1 sivil vatandaş yaralandı bir asker ise şehit oldu. MSB hedeflere misliyle karşılık verildiğini açıklayarak "Hain saldırı sonrası başlatılan meşru müdafaa ve cezalandırma atışları sonucunda etkisiz haline getirilen terörist sayısı 21’e yükselmiştir." ifadelerine yer verdi.
12.05.2022Gündem
Bakan Akar Pakistan Savunma Bakan Yardımcısı Hussain'i kabul etti
Bakan Akar Pakistan Savunma Bakan Yardımcısı Hussain'i kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pakistan Savunma Bakan Yardımcısı Mian Muhammad Hilal Hussain'i kabul etti.
11.05.2022Siyaset
Sivil, özgürlükçü anayasa yapacağız
Sivil, özgürlükçü anayasa yapacağızCumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştay’ın kuruluş yıl dönümünde ‘yeni anayasa’ çağrısını yineledi. Erdoğan, ayrıca ahilik geleneğinin temelini oluşturan usta-çırak sisteminin yargıya da taşınacağını belirterek, hâkim ve savcı yardımcılığı uygulamasının yakında başlayacağını söyledi.
11.05.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.