Geri Dön
Siyaset‘Mülteci Çocuk’ mesajı

‘Mülteci Çocuk’ mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir programının ardından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde yabancı misyon şefleri ve devlet erkânının tebriklerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.

‘Mülteci Çocuk’ mesajı

Törende TBMM Başkanı Şentop, kabine üyeleri, yüksek yargı organlarının başkanları, MHP lideri Bahçeli, TBMM başkanvekilleri ve üyeleri, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, YÖK Başkanı Erol Özvar, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanvekili Mehmet Akif Ekinci, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, korgeneral ve koramiraller, tümgeneral ve tümamiraller, tuğgeneral ve tuğamiraller ile bürokratlar Erdoğan’a tebriklerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin ana bina girişinde gerçekleştirilen tebrikat sırasında Erdoğan’ın önünde durduğu “Mülteci Çocuk” tablosu dikkati çekti. Tablonun 23-24 Mayıs 2016’da Birleşmiş Milletler (BM) tarafından ilk kez düzenlenen ve İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya İnsani Zirvesi için dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan sanatçılar tarafından özel olarak resmedildiği öğrenildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
OnePlus 9 Pro 5G incelemesiTelefon pazarının en güçlü isimlerinden biri olan OnePlus, resmen Türkiye’de… Daha önce de OnePlus telefonları ülkemizde görüyorduk, ancak bugün gelinen noktada önemli bir fark var. OnePlus, Türkiye’de resmi olarak yapılanırken, ‘Ben de buradayım’ dedi. Yani OnePlus, Türkiye garantili en yeni telefonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya başladı. OnePlus 9 Pro 5G ise şirketin en güçlü telefon modeli ve bu incelememizde OnePlus 9 Pro 5G'yi mercek altına alıyoruz.Sponsorlu içerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler