Geri Dön

Nur Sürer Kılıçdaroğlu'na çok sert çıktı

Aykırı Sorular'a katılan Nur Sürer, Kılıçdaroğlu'nu siyasetçi olarak beğenmediğini belirterek ...

Nur Sürer Kılıçdaroğlu'na çok sert çıktı

Oyuncu Nur Sürer, CNNTürk'te katıldığı Aykırı Sorular programında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı.

"CHP Lideri'nin nereli olduğunu bile Başbakan'dan öğreniyoruz" diyen Nur Sürer, AK Parti içinde beğendiği siyasetçiler olduğunu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı samimi bulduğunu söyledi. Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, CHP'yi ırkçı bulduğunu anlattı.

İŞTE O SÖZLER...

Sürer, " O insanlar orayı nasıl dönüştürecek bilmiyorum. CHP'de beğendiğim insanlar da var. AK Parti'de de beğendiğim siyasetçiler var. Bülent Arınç samimi bir insan. Adamla dalga geçiyorlar ağlıyor diye ama ben bazen reklamlarda bile ağlıyorum" diye konuştu.

Sürer, Aysever'in Kılıçdaroğlu'nu beğeniyor musunuz sorusuna ise "Hayır beğenmiyorum. Nereli olduğunu bile çıkıp söyleyemiyor. Ben olsam çıkıp bağıra bağıra söylerim"

Genç kız otobüste yaşadığı tacizi böyle görüntülediEdirne'de akraba ziyaretinden İstanbul'a dönen genç kızı yolculuk ettiği otobüsün muavini cinsel organıyla oynayarak taciz etti. O anlar genç kızın cep telefonu kamerasına yansıdı. Genç kız olayı anlattığı ailesiyle polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber