Aykırı Sorular

Aykırı Sorular

Son dakika Aykırı Sorular haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aykırı Sorular gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aykırı Sorular haber sayfamızda...

Aykırı Sorular

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 650 aykiri sorular haberi bulunmuştur.
AVM Yatırımları Konferansı başlıyor
AVM Yatırımları Konferansı başlıyor“VII. AVM Yatırımları Konferansı” 5 Mart 2015’te gerçekleştirilecek.
AVM Yatırımları Konferansı başlıyor
AVM Yatırımları Konferansı başlıyor“VII. AVM Yatırımları Konferansı” 5 Mart 2015’te gerçekleştirilecek.
3.03.2015Konut
Aykırı Sorular programı yayından kaldırıldı
Aykırı Sorular programı yayından kaldırıldıCNN Türk televizyonunda yayınlanan Aykırı Sorular programı yayından kaldırıldı.
23.09.2014Gündem
Aykırı Sorular sadece cumartesi günü yayınlanacak
Aykırı Sorular sadece cumartesi günü yayınlanacakCNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular program artık harftaiçi yayınlanmayacak. Aykırı Sorular'ın cumartesi günleri yayınlanan eğlence bölümü ise yayına devam edecek.
13.09.2014Cadde
Ali Bulaç: Erkek dört eş alabilir, kadın alamaz
Ali Bulaç: Erkek dört eş alabilir, kadın alamazZaman yazarı Ali Bulaç, CNN Türk'te Aykırı Sorular programına konuk oldu.Ali Bulaç, "Kadını Kim Örttü?" isimli kitabı hakkında açıklamalarda bulundu. Bulaç, "Erkek 4 eş alabiliyorken, kadın neden alamıyor?" şeklindeki sorusuna, "Bu erkeğin hakkı. Kadın ise fıtratı gereği tek eşlidir. O alamaz" diye yanıt verdi. Ali Bulaç, feminist kadınların müslüman da olamayacağını söyledi. Ali Bulaç'ın programda söylediği sözler, sosyal medyada büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından tepki ile karşılanırken, bir kısım kullanıcılar da destek verdi.
11.09.2019Televizyon
Ali Bulaç: Erkek dört eş alabilir, kadın alamaz
Ali Bulaç: Erkek dört eş alabilir, kadın alamazZaman yazarı Ali Bulaç, CNN Türk'te Aykırı Sorular programına konuk oldu.
24.06.2014Gündem
İlber Ortaylı: Televizyona çıkan yandaşların ortak noktası cahil olmaları
İlber Ortaylı: Televizyona çıkan yandaşların ortak noktası cahil olmalarıProfesör Doktor İlber Ortaylı, Aykırı Sorular programında, "Televizyona çıkan yandaşların ortak noktası cahil olmaları" dedi.
17.06.2014Gündem
Aykırı Sorular'a katılan Nedim Şener: "Ilıcak'ta utanma geni yok!"
Aykırı Sorular'a katılan Nedim Şener: "Ilıcak'ta utanma geni yok!"CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular programında, Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan gazeteci-yazar Nedim Şener, Ergenekon operasyonunda tutuklu kaldığı dönemlerde medyada kendisine yönelik yazılanlara sert tepki gösterdi. Nazlı Ilıcak'a da tepki gösteren Şener, "Ilıcak'ta utanma geni yok" dedi.
11.09.2019Televizyon
Tüm Somalılar Suriyeli gibi
Tüm Somalılar Suriyeli gibiÖnceki akşam CNN Türk’te yayınlanan Aykırı Sorular programına katılan maden işçisi Sefa Köken’in açıklamaları sosyal medyada yankı uyandırdı.
20.05.2014Gündem
Murat Bardakçı: Şu an sizin karşınızda kıvırıyorum
Murat Bardakçı: Şu an sizin karşınızda kıvırıyorumEnver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan ünlü tarhiçi Murat Bardakçı kendisine sorulan "Alo Fatih" sorusuna güldüren bir cevap verdi.
11.09.2019Televizyon
Yeni Akit Gazetesi yazarı Ersoy Dede'den şaşkına çeviren öneri
Yeni Akit Gazetesi yazarı Ersoy Dede'den şaşkına çeviren öneriYeni Akit Gazetesi yazarı Ersoy Dede, 'paralel yapı' ile mücadele etme yolunun, gereklilik halinde emniyet ve yargının lağvedilmesi ile olacağını belirtti.
22.04.2014Gündem
Pınar Kür'den Ahmet Hakan açıklaması; Beni çok şaşırttı!
Pınar Kür'den Ahmet Hakan açıklaması; Beni çok şaşırttı!CNN Türk'te Enver Aysever'e konuk olan Pınar Kür'ün playboy ve türbanlı kadın benzetmesi eleştirilere hedef olmuştu. Kür, eleştirilere cevap verdi.
11.04.2014Cadde
Pınar Kür'den tartışma yaratacak başörtüsü açıklaması
Pınar Kür'den tartışma yaratacak başörtüsü açıklamasıYazar Pınar Kür, katıldığı televizyon programında başörtülü kadınlarla ilgili söylediği sözler sosyal medyada tartışma yarattı.CNN Türk’te Enver Aysever’in sunduğu Aykırı Sorular’a konuk olan yazar Pınar Kür, başörtülü kadınlarla Playboy’a soyunan kadınlar arasında fark görmediğini söyledi. Başörtüsüne "gericilik" diyen Kür, "Başını kapatan kadınla Playboy’a soyunan kadın arasında zihniyet olarak fark görmüyorum. İkisi de kendini nesne olarak sunuyor, özne olarak sunmuyor. Biri diyor ki, ‘ben gencim güzelim, şöyle bacaklarım var, böyle göğüslerim var, göstereceğim’ diyor. ‘Erkekleri böyle tavlayacağım’ diyor. Başını örten de, o da adamları azdırmamak için kapatıyor. İnançta böyle bir şey yok. Din bilimci değilim ama dindar bir ailede büyüdüm. Teyzem, ninem namaz kılan insanlardı" dedi.
11.09.2019Televizyon
Pınar Kür'den şok sözler!
Pınar Kür'den şok sözler!Yazar Pınar Kür, katıldığı televizyon programında başörtülü kadınlarla ilgili söylediği sözler sosyal medyada tartışma yarattı
9.04.2014Gündem
Twitter kavgası mahkemeye gitti
Twitter kavgası mahkemeye gittiCNNTürk’te “Aykırı Sorular” programını sunan Enver Aysever ile HDP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sırrı Süreyya Önder arasındaki küfürlü kavga mahkemeye taşındı
28.03.2014Gündem
Berkin'in babası o iddiayı yanıtladı!
Berkin'in babası o iddiayı yanıtladı!Gezi Parkı eylemleri sırasında ekmek almaya giderken başına polisin attığı gaz fişeği isabet eden ve dün sabah 269 günlük yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan CNN Türk'te Enver Aysever'in sorularını yanıtladı.
11.09.2019Televizyon
Başbakan kendini  benim yerime koysun
Başbakan kendini benim yerime koysunBerkin Elvan’ın babası Sami Elvan dün akşam katıldığı televizyon programında, “Eğer biz de bu ülkenin bir vatandaşıysak Başbakan çocuğumun katilini bulsun” dedi.
12.03.2014Gündem
BALIK BAŞTAN KOKMASIN!
BALIK BAŞTAN KOKMASIN!Hazar Lankaran Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Türk futbolunun aktörlerinin değiştiğini dile getirerek, “Yöneticiler çıkıp, ‘hata ettik, doğru ettik’ desinler. Acaba tepki alır mıyım durumu var. Bir doğruyu bulmak niye tepki yaratsın? Ben bir atasözünü değiştirdim; büyük lokma yedim, hep büyük konuştum. Şimdi sıra başkanlarda... ‘Balık baştan kokar’ atasözümüzü de artık onlar değiştirsin” dedi
Kemal Kılıçdaroğlu: "Cemaat ile konuşmam çıkarsa..."
Kemal Kılıçdaroğlu: "Cemaat ile konuşmam çıkarsa..."CNN TÜRK'e konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Cemaat ile konuşma kasetim çıkarsa CHP Genel Başkanlığı'ndan ayrılırım" dedi. Başbakan Erdoğan'a artık "Başçalan" olarak hitap edeceğini duyuran Kılıçdaroğlu, "helikoptore bin ve git" sözünü yine tekrarladı. CHP lideri, "30 Mart seçimlerinin olmama ihtimalini düşünmek istemem" dedi.
28.02.2014Siyaset
Artık o kişiye Başbakan demem
Artık o kişiye Başbakan dememCHP Genel Başkanı, Başbakan Erdoğan’a artık başbakan denilemeyeceğini belirterek, “Adı hırsızlığa bulaşmış olan bir adamın yanında ben nasıl dururum, artık televizyon programına da çıkmam” dedi
27.02.2014Siyaset
'Melih Gökçek ile aynı ödülü almak beni rencide etti'
'Melih Gökçek ile aynı ödülü almak beni rencide etti'CNN TÜRK ekranlarından yayınlanan aykırı sorular programı, yazar Ayşe Kulin’i ağırladı.
4.02.2014Gündem
Burhan Kuzu'dan ilginç açıklamalar
Burhan Kuzu'dan ilginç açıklamalarTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, CNNTürk ekranlarında Enver Aysever'in sorularını yanıtladı. Yolsuzluk operasyonu ile ilgili ilginç mesajlar veren Kuzu, "Sol iktidara az geldiği için az yolsuzluk yapıyor" yanıtını verdi.
27.01.2014Siyaset
Ali Ağaoğlu’nun sözleri CNN Türk’ü mahkûm etti
Ali Ağaoğlu’nun sözleri CNN Türk’ü mahkûm ettiYargı, İşadamı Ali Ağaoğlu’nun “bir programda kullandığı sözler nedeniyle RTÜK’ün CNNTürk’e verdiği 43 bin 845 TL’lik cezayı onadı.
5.01.2014Gündem
Emre Kınay'dan diziden kovulma korkusu!
Emre Kınay'dan diziden kovulma korkusu!Usta oynucu Emre Kınay, CNN TÜRK'te Aykırı Sorular'a konuk oldu.
13.12.2013Cadde

Benzer Haber Etiketleri

aykırı sorularEnver Aysevervideoizletelevizyon

Aykırı Sorular ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.