Geri Dön
SiyasetÖmer Çelik'ten Konya'daki katliama ilişkin açıklama

Ömer Çelik'ten Konya'daki katliama ilişkin açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Konya’da bir aileden 7 kişinin canice öldürülmesi hepimizin yüreklerini yaktı. Bu canice eylemi lanetliyoruz. Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz." dedi.

Ömer Çelik'ten Konya'daki katliama ilişkin açıklama

Konya'nın Meram ilçesinde aynı aileden 7 kişi silahla vurularak öldürülmesi olayına ilişkin Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

"Konya’da bir aileden 7 kişinin canice öldürülmesi hepimizin yüreklerini yaktı. Bu canice eylemi lanetliyoruz. Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bir husumetten kaynaklı gerçekleştirilen bu canice olayın failleri yakalanacak ve en ağır şekilde cezalandırılacaktır.

Canice gerçekleştirilen bu olayı etnik bir çatışma gibi sunanların amacı provokasyondur. Canice gerçekleştirilen bu olay üzerinden provakatif açıklamalar yapanlar, katliam siyasetinin temsilcileridir.

İnsanların acılarını suistimal edip, Türkiye’nin kardeşliğini hedef alanlar, “nefret siyaseti” üretiyorlar. Bu canice olayın bir husumetten kaynaklandığı bilinmesine rağmen etnik bir çatışma gibi sunulması Türkiye’deki kardeşliğe dönük bir nefret siyasetidir..."

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Xiaomi Mi 11 Lite Telefon İncelemesiAkıllı telefon artık bir lüks olmaktan çıktı, adeta gereklilik haline geldi. Hal böyle olunca her bütçeye seslenen telefonlar da piyasaya çıkmaya devam ediyor. Uygun fiyatı ve yüksek performansı ile Türkiye’de de dikkat çekmesi beklenen Xiaomi Mi 11 Lite modelini Milliyet Teknoloji olarak inceledik. Öne çıkanları, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla kendini diğer modellerden ayıran Xiaomi Mi 11 Lite’ı almalı mısınız, almamalı mısınız?
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler