Geri Dön
Siyaset‘Siyasete ahlak getireceğiz’

‘Siyasete ahlak getireceğiz’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Yenimahalle Belediyesi Batıkent Murat Karayalçın Meydanı’nın açılış programına katıldı.

‘Siyasete ahlak getireceğiz’

 ANKARA Milliyet - Programda CHP genel başkan yardımcıları, Parti Meclisi üyeleri, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, CHP ve İYİ Parti Ankara il ve ilçe başkanları, milletvekilleri, CHP eski genel başkanları Hikmet Çetin, Altan Öymen, siyasetçi Murat Karayalçın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve ilçe belediye başkanları da yer aldı.

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada “Bu meydan kentte yaşayanların enerjilerini tükettikleri bir yer olacak. Yardımlar konusunda da belediye başkanlarımız gerçekten de tarih yazıyorlar. Olağanüstü çalışıyorlar. Diyorlar ya ‘aç varsa siz doyurun’ çekilin yoldan Türkiye’deki bütün açları doyuracağız” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Çekilin aradan Türkiye’de hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Çekilin aradan Türkiye’de her kuruşun hesabını veren bir Millet ittifakı iktidar olacak. Bir tarih yazacağız. Siyasete ahlakı getireceğiz” diye konuştu.

Artvin'de boğulmak üzere olan çift böyle kurtarıldıArtvin'in Arhavi ilçesinde 22 Temmuz'da meydana gelen selde boğulmak üzere olan Ersin ve Suzan Güzel çiftini, son anda çocuklarının arkadaşı botla kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler