Geri Dön

Son dakika... Bakan Soylu'dan Eren Bülbül paylaşımı

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan son dakika şehit Eren Bülbül paylaşımı geldi. Trabzon'da 3 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit edilen Eren Bülbül ile ilgili Bakan Soylu, 'Bu ülkenin Eren'lerinin, Bedirhan Bebek'lerinin canına kast edenlere karşı mücadelemiz, son nefesimize kadar devam edecek...' dedi.

Son dakika... Bakan Soylu'dan Eren Bülbül paylaşımı

İçişleri Bakanı Soylu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Eren, heybesinde biriktirdiği iyiliklerle, hainlerin kurşunuyla ayrıldı aramızdan...

Bu ülkenin Eren'lerinin, Bedirhan Bebek'lerinin canına kast edenlere karşı mücadelemiz, son nefesimize kadar devam edecek...

Son dakika... Bakan Soyludan Eren Bülbül paylaşımı

Eren Bülbül, Trabzon'da, 3 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit edildi. Türkiye o gün yasa boğulurken Eren'in 24 Haziran günü attığı 'Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın' paylaşım yeniden gündeme geldi.

Ankara'da 'dam' operasyonu! 11 şüpheli gözaltına alındıGelen bir son dakika haberine göre; Ankara Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Beypazarı ilçesinde işlettikleri pavyonu kullanarak kurdukları organize suç örgütü ile vatandaşlara zorla çek senet imzalattığı tespit edilen 11 şüpheliyi gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber