Geri Dön

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camii'nde

Son dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya Camii'nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camii ziyaretinin ardından, yapımı devam eden Taksim Camisi ile Atatürk Kültür Merkezi'nde de (AKM) incelemelerde bulundu.

Ayasofya Camii 86 yıl aradan sonra 24 Temmuz cuma günü ibadete açılacak. İbadete açılacak olan Ayasofya Camii'ndeki hazırlıklar da büyük oranda tamamlandı.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ayasofya Camii'ne giderek incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camiinde

AYASOFYA'NIN HALISI MANİSA'DAN

Ayasofya Camii için hazırlanan halı da Manisa'nın Demirci ilçesinde dokunuyor. Gece gündüz çalışmalar sürüyor. Ayasofya camii içerisine halıdan önce keçe konulacak. Özel olarak dokunan halı da onun üzerine serilecek.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camiinde

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AYASOFYA PAYLAŞIMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından Ayasofya Camisi'nden fotoğraf paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 24 Temmuz'da kılınacak cuma namazı ile 86 yıl sonra ibadete açılacak olan Ayasofya Camisi'nde incelemelerde bulundu.

Erdoğan, Twitter hesabı üzerinden "Ayasofya..." mesajıyla camiden fotoğraf paylaştı.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camiinde

BİR ZİYARET DE TAKSİM CAMİİSİ'NE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camisi'ndeki incelemelerinin ardından, Şubat 2017'de temeli atılan ve bu yıl sonu ibadete açılması planlanan Taksim Camisi'ne geldi. Cami inşaatını gezen ve çalışmalara ilişkin bilgi alan Erdoğan, daha sonra inşaatı yıl sonunda tamamlanması planlanan yeni AKM'yi gezdi.

Erdoğan'a, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş eşlik etti.


Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camiinde

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İl bazında 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ulaşım saatlerinde sınırlama yapılabilecektir" -

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber