Geri Dön
SiyasetSon dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik zirve öncesi diplomasi trafiği

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik zirve öncesi diplomasi trafiği

Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi için Brüksel'e gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ikili temasları başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Brüksel'de ikili temaslarına başladı. Erdoğan, Staitenberger Otel'de Macaristan Başbakanı Orban ile bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşme 25 dakika sürdü.

LİTVANYA CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Litvanya Cumhurbaşkanı Gitanas Nauseda ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Brüksel'deki ikili temasları kapsamında Litvanya Cumhurbaşkanı Nauseda ile görüştü. Basına kapalı görüşme 20 dakika sürdü.

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan kritik zirve öncesi diplomasi trafiği

LETONYA CUMHURBAŞKANI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits ile bir araya geldi. Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Brüksel'deki ikili temasları kapsamında Letonya Cumhurbaşkanı Levits ile görüştü. Basına kapalı gerçekleşen görüşme 25 dakika sürdü.

Kavşakta iki otomobil çarpıştı: 2'si çocuk 6 yaralıKocaeli'nin İzmit ilçesinde, kavşakta iki otomobilin çarpıştığı kazada 2'si çocuk 6 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler