Geri Dön

Son dakika | Erdoğan'dan üst düzey görüşmeler! Önce May sonra Macron...

Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak  üzere ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok önemli görüşmeler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önce İngiltere Başbakanı Theresa May, daha sonra da Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü.Erdoğan'ın her iki görüşmesi de basına kapalı gerçekleşti.

Son dakika | Erdoğan'dan üst düzey görüşmeler! Önce May sonra Macron...

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Theresa May ile New York'ta görüştü.

Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak üzere ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı May ile bir araya geldi.

Son dakika | Erdoğandan üst düzey görüşmeler Önce May sonra Macron...

Görüşmede Erdoğan'a Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan eşlik etti.

Son dakika | Erdoğandan üst düzey görüşmeler Önce May sonra Macron...

Görüşme basına kapalı gerçekleşti.

ERDOĞAN-MACRON GÖRÜŞMESİ

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü.

Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmeleri için ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransız mevkidaşı Macron ile bir araya geldi.

Son dakika | Erdoğandan üst düzey görüşmeler Önce May sonra Macron...

Görüşmeye Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile MİT Başkanı Hakan Fidan da katıldı.

Söz konusu görüşme basına kapalı gerçekleşti.

Yeşilköy ve Hadımköy Hastaneleri yarın hizmete açılacakYeni tip corona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile restore edilerek yeniden hizmete alınan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi yarın yapılacak törenin ardından açılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber