Geri Dön

Son dakika: HDP'li Figen Yüksekdağ'ın parti üyeliği düşürüldü

Vekilliği düşürülen HDP'li Figen Yüksekdağ'ın parti üyeliği de düşürüldü. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılğı'nın kararı HDP'ye ulaştı.

Son dakika: HDP'li Figen Yüksekdağ'ın parti üyeliği düşürüldü

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'li Figen Yüksekdağ'ın parti üyeliğini düşürdü. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Siyasi Partiler Sicil Bürosu’ndan, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısıvekili imzasıyla HDP'ye yapılan tebligatta, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın parti üyeliği ve görev kaydına ilişkin bilgilerin Yargıtay’ın sicil kayıtlarından düşürüldüğü bildirildi. Halen tutuklu bulunan Yüksekdağ'ın aldığı cezanın onaylanması nedeniyle milletvekilliği de düşürülmüştü. (habertürk)

Yakaladılar! Adliyede çiçeklerle karşıladılarAfyonkarahisar’da devremülkleri olan kişilere ulaşarak , Arap ve Avrupalı turistlere kiraya verilmek üzere teminat miktarları alıp kar payı vereceklerini söyleyerek dolandırıcılık yapan çete çökertildi. 7 binin üstünde kişiyi yaklaşık 150 milyon TL dolandırdıkları öne sürülen ve jandarmanın düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 7’si kadın 33 kişi adliyeye sevk edildi. Olayda mağdur olan bir kadın adliye girişinde operasyonu gerçekleştiren jandarmayı yaptırdığı buket çiçek ile karşılaması dikkatlerden kaçmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber