Hdp

Hdp

Son dakika hdp haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hdp gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hdp haber sayfamızda...

Hdp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.050 hdp haberi bulunmuştur.
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyarette bulundu.
11.04.2024 Gündem
Van’da mazbata Zeydan’a döndü
Van’da mazbata Zeydan’a döndü Yüksek Seçim Kurulu (YSK), DEM Parti’nin Van İl Seçim Kurulu’nun Abdullah Zeydan’ın Van Büyükşehir Belediye Başkanı “seçilmemiş sayılması” ve mazbatanın seçimi ikinci sırada tamamlayan AK Parti’nin adayı Abdulahat Arvas’a verilmesi kararına yaptığı itirazı, oy çokluğu ile kabul etti.
4.04.2024 Gündem
Van'da mazbata DEM Parti'ye verilecek! YSK itirazı kabul etti...
Van'da mazbata DEM Parti'ye verilecek! YSK itirazı kabul etti... DEM Parti'nin yaptığı itirazı Yüksek Seçim Kurulu kabul etti. Van'da mazbata Abdullah Zeydan'a verilecek.
3.04.2024 Gündem
Yerel Seçim Sonuçları 2024| Mardin'de 6 ilçeyi DEM Parti, 4 ilçeyi AK Parti kazandı
Yerel Seçim Sonuçları 2024| Mardin'de 6 ilçeyi DEM Parti, 4 ilçeyi AK Parti kazandı Mardin'de DEM Parti’li Ahmet Türk, Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. 6 ilçeyi DEM Parti, 4 ilçeyi de AK Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
Kars MHP’ye geçti
Kars MHP’ye geçti Doğu Anadolu’daki 14 ilin 5’ini AK Parti,6’sını DEM Parti, 2’sini MHP, 1’ini de CHP kazandı. MHP, 2019 seçimlerinde HDP’li belediye olup kayyum atanan Kars’ı da aldı.
1.04.2024 Gündem
Mardin üçüncü kez  'Ahmet Türk’ dedi
Mardin üçüncü kez 'Ahmet Türk’ dedi DEM Parti adayı Ahmet Türk, resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 57,01 oyla bir kez daha sandıktan birinci çıkarak üçünçü kez Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.
1.04.2024 Gündem
Ağrı'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim...
Ağrı'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim... Ağrı'da Mahalli İdareler Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlarına göre, DEM Partili Hazal Aras belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 3'ünde DEM, 3'ünde AK Parti, 1'inde ise YRP kazandı.
31.03.2024 Gündem
Van'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim
Van'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim Van’da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı Abdullah Zeydan kazandı. 12 ilçede DEM Parti, 1 ilçede ise AK Parti başkan çıkardı.
31.03.2024 Gündem
Ali İhsan Yavuz kazanacakları yeni illeri açıkladı: Fazla sayıda sürprizler olacak
Ali İhsan Yavuz kazanacakları yeni illeri açıkladı: Fazla sayıda sürprizler olacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, katıldığı televizyon programında yerel seçimlere ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
30.03.2024 Gündem
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 'altın' alımı için kritik karar!
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 'altın' alımı için kritik karar! Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'a yetkilendirilmiş kuyum işletmelerinin ihtiyaçlarının karşılanmasını teminen işlenmemiş altın ithalatı kotası tahsis etti.
27.03.2024 Ekonomi
Muharrem İnce'den Özgür Özel’e sert tepki! HDP barajı aşınca sevinç çığlıkları attın
Muharrem İnce'den Özgür Özel’e sert tepki! HDP barajı aşınca sevinç çığlıkları attın Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e seslenerek, “Bak İzmir’i kaybeden CHP Genel Başkanı olursun, dikkat et” dedi.
27.03.2024 Gündem
Muharrem İnce'den Özgür Özel'e 2018 yanıtı: Sen bilmezsin, o dönemler çıraktın
Muharrem İnce'den Özgür Özel'e 2018 yanıtı: Sen bilmezsin, o dönemler çıraktın Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 2018’deki cumhurbaşkanlığı seçimi gecesinde nerede olduğunu soran CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e sosyal medya hesabından yanıt verdi.
26.03.2024 Gündem
Kılıçdaroğlu'nun 'Tunç Soyer' şaşkınlığı! Dikkat çeken görüşme
Kılıçdaroğlu'nun 'Tunç Soyer' şaşkınlığı! Dikkat çeken görüşme İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, aday gösterilmemesinin ardından Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeyi açıkladı.
25.03.2024 Gündem
‘Ortada matruşka ittifakı var’
‘Ortada matruşka ittifakı var’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “CHP geçen seçimlerde HDP’yle gizli-saklı işbirliği yapmıştı. Bu seçimlerde yine kirli bir pazarlığa giriştiler. Ortada, kapağını kaldırdıkça sürekli yeni şeyler çıkan bir ‘matruşka ittifakı’ var” dedi.
24.03.2024 Gündem
Ankara'ya metro müjdesi! Erdoğan: 7 istasyonlu hattı yatırım programına aldık, yakında ihalesine çıkacağız
Ankara'ya metro müjdesi! Erdoğan: 7 istasyonlu hattı yatırım programına aldık, yakında ihalesine çıkacağız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Millet Bahçesi'ndeki "Büyük Ankara Mitingi"nde konuşma yaptı.
23.03.2024 Haberler
Ankara'ya metro müjdesi! Erdoğan: 7 istasyonlu hattı yatırım programına aldık, yakında ihalesine çıkacağız
Ankara'ya metro müjdesi! Erdoğan: 7 istasyonlu hattı yatırım programına aldık, yakında ihalesine çıkacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moskova'da düzenlenen terör saldırısıyla ilgili Rusya'ya taziyelerini iletti. CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda çekildiği öne sürülen 'para sayma' görüntülerine ilişkin de açıklama yapan Erdoğan, 'CHP'den hiçbir Allah'ın kulu çıkıp da para kulelilerinin doğru dürüst izahını yapamadı' dedi. Erdoğan, Ankara'ya yeni metro hattı müjdesinin detaylarını da paylaştı.
23.03.2024 Gündem
DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan Batman'da konuştu! "Barış ve çözüm deklarasyonunun arkasındayız"
DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan Batman'da konuştu! "Barış ve çözüm deklarasyonunun arkasındayız" DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Batman'da nevruz programına katıldı. Bakırhan "2013 yılındaki barış ve çözüm deklarasyonunun arkasındayız" dedi.
19.03.2024 Gündem
CHP lideri, eğitim kursu ve öğrenci yurdu açılışına katıldı: ‘Öğrenciye belediyelerimiz sahip çıkıyor’
CHP lideri, eğitim kursu ve öğrenci yurdu açılışına katıldı: ‘Öğrenciye belediyelerimiz sahip çıkıyor’ CHP Genel Başkanı Özel, CHP’li belediyelerin 64 öğrenci yurdu açtığını belirterek “Belediyeler bizde olmasa, o 64 tane yurt yapılmayacak. Cemaatler yurt yapıyor, tarikatlar yurt yapıyor. Yoksul öğrencileri orada barındırıp, onların dünya görüşüne şekil vermeye çalışıyorlar” dedi.
11.03.2024 Gündem
'Çocuklarımızı dağa götürüp, kurda, kuşa yem ettiler'
'Çocuklarımızı dağa götürüp, kurda, kuşa yem ettiler' "Bizi kadın olduğumuza pişman ettiler. Bizi ana olduğumuza pişman ettiler." diyen Diyarbakır'da evlat nöbetini sürdüren ailelerden Remziye Yenidoğan, "Bizim çocuklarımızı dağa götürüp, kurda, kuşa yem ettiler. Bizim çocuklarımızı kurşunların önüne dizdiler. Anneler acı çekerken; Kadınlar Günü nasıl kutlanıyor? Hele bunu annelere bir sorsunlar" şeklinde konuştu.
8.03.2024 Gündem
Akşener'den '6'lı masa' açıklaması: İYİ Parti olarak biz mi kurduk?
Akşener'den '6'lı masa' açıklaması: İYİ Parti olarak biz mi kurduk? İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "6'lı masa bize göre doğruydu, size göre yanlışmış ki biz kazanamadık. Şimdi bu seçimlere ise çok büyük bir cesaret göstererek yalnız başımıza giriyoruz. Dün bu dükkanlara 6'lı masada otururken girdiğimde siz haşlıyordunuz. Bugün de 'Niye yalnız giriyorsunuz' diye başkaları haşlıyor" dedi.
29.02.2024 Gündem
CHP-DEM arasında gerilim tırmanıyor: Biz kimsenin marabası değiliz!
CHP-DEM arasında gerilim tırmanıyor: Biz kimsenin marabası değiliz! Yerel seçim yarışında iktidar ve muhalefet arasında bir konum tutmaya çalışan DEM Parti ile “kent uzlaşısı” adı altında şu anda sınırlı işbirliği yaptığı CHP arasında son dönemde gerilim adım adım tırmanıyor.
29.02.2024 Gündem
DEM Parti'den CHP lideri Özel'e: Oy hesabı yaparsak borçlu çıkarlar
DEM Parti'den CHP lideri Özel'e: Oy hesabı yaparsak borçlu çıkarlar Yerel seçimlere sayılı günler kala CHP ve DEM Parti arasındaki görüşmelere ilişkin dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor.
28.02.2024 Haberler
DEM Parti'den CHP lideri Özel'e: Oy hesabı yaparsak borçlu çıkarlar
DEM Parti'den CHP lideri Özel'e: Oy hesabı yaparsak borçlu çıkarlar Yerel seçimlere sayılı günler kala CHP ve DEM Parti arasındaki görüşmelere ilişkin dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor.
28.02.2024 Gündem
Evlat nöbetindeki anneden kızına 'Gel, teslim ol' çağrısı
Evlat nöbetindeki anneden kızına 'Gel, teslim ol' çağrısı Diyarbakır'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin eylemi 1639’uncu gün de devam ediyor.
27.02.2024 Gündem
DEM Parti'den Özgür Özel'e sert sözler: Size kaybettireceğiz
DEM Parti'den Özgür Özel'e sert sözler: Size kaybettireceğiz DEM Parti Ağrı Milletvekili Sırrı Sakık, siyaset gündeminde çok konuşulacak sözlere imza attı.
26.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hdp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.