Geri Dön

Son dakika: İstifası istenen başkanlardan sürpriz hamle...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istifa edeceğini açıkladığı başkanlardan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin ise Bosna'ya gittiği öğrenildi.

Son dakika: İstifası istenen başkanlardan sürpriz hamle...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı Buhari ile birlikte düzenlediği ortak basın toplantısında, AK Partili Belediye Başkanlarının istifasına ilişkin soruya, "Şu an itibarıyla üç belediye başkanımız istifalarını verdiler. Şimdi üç belediye başkanımız daha var. Onlar da istifalarını en kısa zamanda vereceklerine inanıyorum. İlgili arkadaşlarımız görüşmelerini yaptılar ve şu anda da zannediyorum bu istifayı vermenin onlar da hazırlığı içerisindeler. Aksi takdirde, yine söylüyorum, gereği ne ise gereği yapılacaktır" sözleriyle yanıt verdi. Bu yanıt ardından sıcak saatler yaşanmaya başlandı.

GÖKÇEK BEŞTEPE'DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Nijerya Cumhurbaşkanı onuruna verdiği öğle yemeğinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldı. Gökçek'in de yemeğe davetli olduğu öğrenildi.

Son dakika: İstifası istenen başkanlardan sürpriz hamle...

BURSA BELEDİYE BAŞKANI YURTDIŞINA GİTTİ

İstifası istenen başkanlardan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin ise yurtdışına gititği ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre Altepe, dün Saraybosna'ya gitti. Bosna-Hersek'in bağımsızlığının 25.yılı ve Aliya İzzetbegoviç'in ölümünün 14.yıl anma etkinliklerine katılmak için giden Altepe'nin Türkiye'ye hafta başı döneceği belirtiliyor.

Ersin Tatar seçimi kazandıktan hemen sonra babasının elini öpmeye gittiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, oyların yüzde 51,69'nu alarak kazandığı seçimlerin hemen ardından babası Rüstem Tatar'ın elini öpmeye gitti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber