Külliye

Külliye

Son dakika Külliye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Külliye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Külliye haber sayfamızda...

Külliye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.227 kulliye haberi bulunmuştur.
2021, Hacı Bektaş Veli yılı
2021, Hacı Bektaş Veli yılıİnsan sevgisi, birlik ve beraberlik mesajlarıyla yerelden evrensele uzanan Hacı Bektaş Veli’nin vefatının bu yıl 750. yıl dönümü. O nedenle UNESCO’nun anma programında yer alan Anadolu ereninin düşüncelerini gelecek nesillere aktarmak amacıyla 2021, Hacı Bektaş Veli Yılı olarak kutlanacak
14.02.2021Gündem
Sokak hayvanlarına atıklar yuva oldu
Sokak hayvanlarına atıklar yuva olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde çıkan inşaat, ağaç budama ve peyzaj atıkları, Külliye personelinden oluşan gönüllülerce geri dönüştürülerek sokak hayvanları için kulübe haline getirildi.
10.02.2021Gündem
3 ay sonra bir ilk! Bizzat katılacak
3 ay sonra bir ilk! Bizzat katılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu haftaki başkent mesaisi yoğun bir gündemle başlıyor.
9.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan üç üniversitenin rektörünü kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan üç üniversitenin rektörünü kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programı dahilinde 3 üniversitenin rektörünü kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabuller basına kapalı yapıldı.
4.02.2021Siyaset
'YÖK Anadolu Projesi' Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tanıtıldı
'YÖK Anadolu Projesi' Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tanıtıldıYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, YÖK Anadolu Projesi ile kıdemli üniversitelerin uzun yıllar içinde inşa ettikleri akademik ve inovatif birikimlerinin, gelişmekte olan genç üniversitelere açılacağını bildirdi.
4.02.2021Gündem
Sürücüsüz yerli otobüs tanıtıldı
Sürücüsüz yerli otobüs tanıtıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısına, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric ile gitti.
2.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürücüsüz otobüs testi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürücüsüz otobüs testiCumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın ilk elektrikli seri üretim ve sürücüsüz otobüsünün tanıtım programına katıldı. Erdoğan yolculuk sırasında, "Kabine toplantımıza mühendislerimizce geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric'le gidiyoruz." ifadelerini kullandı.
1.02.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'çok net söylüyorum' deyip tepki gösterdi: Yüzsüzlük, pişkinlik!
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'çok net söylüyorum' deyip tepki gösterdi: Yüzsüzlük, pişkinlik!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. CHP'li 3 vekilin istifasına ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Parti içi kavgalardan AK Parti'yi mesul tutmak yüzsüzlüktür, pişkinliktir, siyasi arsızlıktır' dedi.
1.02.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürücüsüz otobüs testi
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürücüsüz otobüs testiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın ilk elektrikli seri üretim ve sürücüsüz otobüsünün tanıtım programına katıldı. Erdoğan yolculuk sırasında, "Kabine toplantımıza mühendislerimizce geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric'le gidiyoruz." ifadelerini kullandı.
1.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine canlı bağlantıyla katılıyor. Erdoğan, 'Parti içi kavgalardan AK Parti'yi mesul tutmak yüzsüzlüktür, pişkinliktir, siyasi arsızlıktır' dedi.
1.02.2021Milliyet Tv
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değil
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değilCumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu devletin hiçbir memuru, bu ülkenin hiçbir evladı CHP’nin hastalıklı zihniyetinin şamaroğlanı değildir. Herkesin kendisine ‘militan’ diye hakaret eden bu zata dava açma zamanı gelmiştir” dedi.
28.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram ve BiP uygulamalarından bugünkü mesaisini paylaştı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram ve BiP uygulamalarından bugünkü mesaisini paylaştıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram ve BiP kanallarından bugünkü mesaisini paylaştı.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Kritik değişiklikler geliyor... Hepsi masada!
Son dakika... Kritik değişiklikler geliyor... Hepsi masada!Son dakika haberlere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dün sunulan “ekonomi ve hukukta reform” paketinde ağır ceza mahkemelerinin yargılama kapsamına giren davalarda tutukluluk sürelerinin azaltılması yer alıyor.
21.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Whatsapp ve tedbir açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Whatsapp ve tedbir açıklamasıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, dış siyasetteki mücadele alanlarından iç politikadaki sıcak tartışmalara, gündeme ilişkin merak edilen başlıkları CNN TÜRK'te Ne Oluyor programında değerlendirdi. Tedbirlerin devam edeceğini söyleyen Kalın, son günlerin en çok konuşulan olayı Whatsapp sözleşmesiyle ilgili açıklama yaptı.
10.01.2021Gündem
ABD lafa gelince demokrasi beşiği
ABD lafa gelince demokrasi beşiğiCumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’deki olayları yorumlarken, “Bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir, şaşırtmıştır. Bizleri de aynı şekilde şaşırtmıştır” dedi. Erdoğan başkanlık devir tesliminin sakin bir şekilde yapılması temennisinde bulundu
9.01.2021Siyaset
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama!
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. ABD'deki olaylar hakkında konuşan Erdoğan, "Lafa geldiğinde 'demokrasinin beşiği' diye ifade edilen Amerika'daki bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir." dedi. Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Asiltürk’le yaptığı görüşmeyle ilgili soruya da cevap verdi.
8.01.2021Haberler
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama! Seçim ittifakı...
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama! Seçim ittifakı...Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. ABD'deki olaylar hakkında konuşan Erdoğan, "Lafa geldiğinde 'demokrasinin beşiği' diye ifade edilen Amerika'daki bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir." dedi. Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Asiltürk’le yaptığı görüşmeyle ilgili soruya da cevap verdi.
8.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali Adalet Bakanı'nı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali Adalet Bakanı'nı kabul ettiGelen bir son dakika bilgisine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali Adalet Bakanı Abdulkadir Muhammed Nur’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
24.12.2020Siyaset
Bütçe böyle geçti: Renkli ve elektrikli
Bütçe böyle geçti: Renkli ve elektrikliKesintisiz 12 gün süren 2021 yılı bütçe görüşmeleri tamamlandı. Tansiyonun sık sık yükseldiği Genel Kurul’daki bütçe görüşmelerinde zaman zaman renkli ve gülümseten diyaloglar da yaşandı
20.12.2020Siyaset
Emine Erdoğan'ın ağırladığı Gamze öğretmen, yine öğrencileri için çabalıyor
Emine Erdoğan'ın ağırladığı Gamze öğretmen, yine öğrencileri için çabalıyorVan’ın Tuşba ilçesine bağlı Tabanlı Mahallesi’ndeki ilkokulda 3 yıldır görev yapan sınıf öğretmeni Gamze Arslan (26), uzaktan eğitim sürecinde internet imkanı olmayan öğrencileri için haftanın 5 günü kapı kapı dolaşarak, eğitim verdi. Bu çabalarından dolayı 24 Kasım'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından Külliye'de ağırlanan Gamze öğretmen, bu kez de 18 öğrencisi için bilgisayar temin etti ve şimdi haftanın 3 günü öğrencilerini evlerinde ziyaret edip ödevlerini ve çalışmalarını takip ediyor.
15.12.2020Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: Bu millet seni affetmeyecek
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: Bu millet seni affetmeyecekGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk kadınına seçme seçilme hakkının 86. yıl dönümü programında konuşma yaptı. CHP Genel başkanı Kılıçdaroğlu eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Vekilin benim askerime, orduma hakaret edecek. Bay Kemal senin ağzından bir olumsuz bir ifade çıkmayacak. Bu millet seni affetmeyecek. Hakaret edilen ordu ve onun her mensubu birer Mehmetçiktir. Biz Mehmetçiğimizi size yedirtmeyiz ve yedirtmeyeceğiz. İşte daha geçenlerde... Gördünüz, cenaze namazında bile bu ahlâksız, terbiyesiz adam yanında birisiyle konuşurken pişmiş kelle gibi sırıtıyor. Yahu bu milletin değerleri, kutsalları var. Siz bu kutsallara karşı bu denli ahlaki olmayan yollara tevessül edemezsiniz' dedi.
3.12.2020Siyaset
Merkez’e yeni başkan: Naci Ağbal
Merkez’e yeni başkan: Naci AğbalCumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal görevinden alınarak, yerine Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal atandı.
8.11.2020Ekonomi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kimi kast etti? Canlı yayında açıkladı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kimi kast etti? Canlı yayında açıkladıGelen son dakika haberine göre; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı televizyon programında Millet İttifakı’nın dağılması için belli kişilere para verildiğini, parti kurma çalışmalarına destek verildiğini iddia etmesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İddialar üzerine Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül cephesiyle görüşen CNN TÜRK'ten Kıvanç El önemli açıklamalarda bulundu.
6.11.2020Haberler
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kimi kast etti? Canlı yayında açıkladı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kimi kast etti? Canlı yayında açıkladıGelen son dakika haberine göre; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı televizyon programında Millet İttifakı’nın dağılması için belli kişilere para verildiğini, parti kurma çalışmalarına destek verildiğini iddia etmesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İddialar üzerine Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül cephesiyle görüşen CNN TÜRK'ten Kıvanç El önemli açıklamalarda bulundu.
6.11.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli görüşmeler! Külliye'de kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli görüşmeler! Külliye'de kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
4.11.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

recep tayyip erdoğanerdoğankülliyecumhurbaşkanıson dakika haberler

Külliye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.