Külliye

Külliye

Son dakika Külliye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Külliye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Külliye haber sayfamızda...

Külliye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.246 kulliye haberi bulunmuştur.
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere sürpriz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere sürprizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye'deki Millet Kütüphanesi'nde gençlerle buluştu. Cumhurbaşkanı Danışmanı İsmail Cesur, sürpriz buluşmayı sosyal medya hesabından duyurdu.
12.04.2021Siyaset
Kamu binalarında 870 milyon lira tasarruf sağlanacak
Kamu binalarında 870 milyon lira tasarruf sağlanacakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, kamu binalarında enerji verimliliğiyle sağlanan tasarruf miktarını 2023'e kadar 870 milyon liraya çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi.
9.04.2021Ekonomi
Maskeler Külliye’den
Maskeler Külliye’denCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat katıldığı toplantılar öncesi Cumhurbaşkanlığı’ndan ekipler, katılımcılara yüksek koruyuculuğu bulunan maskeler dağıtıyor.
9.04.2021Siyaset
Hazire Ne Demek? Hazire Yeri Kelimesinin Anlamı Nedir?
Hazire Ne Demek? Hazire Yeri Kelimesinin Anlamı Nedir?İnsanların merak ettiği birçok kelime vardır. Bu kelimeler gün boyu birçok kişi tarafından aranmaktadır. Hazire kelimesi de merak edilen kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu kelime oldukça önemli bir anlam içermektedir. Hazire kelimesi daha çok hazire yeri şeklinde kullanılmaktadır. Sizler için Hazire ne demek? Hazire yeri kelimesinin anlamı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.04.2021Eğitim
Erdoğan’dan emekli amirallere çok sert ifadeler: Hadlerini bildireceğiz
Erdoğan’dan emekli amirallere çok sert ifadeler: Hadlerini bildireceğiz104 emekli amiralin bildirisine ilişkin “Bir gece yarısı gerçekleştirilen bu eylem kesinlikle art niyetli bir girişimdir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletin seçtiği yönetimi tehdit etme cüretini gösterenlere hadlerini milletimizle birlikte göstereceğiz” ifadelerini kullandı.
6.04.2021Siyaset
Gözler Resmi Gazete'de... Yeni kabine isimleri açıklandı mı? Bakanlar kurulu değişti mi, yeni bakanlar belli oldu mu?
Gözler Resmi Gazete'de... Yeni kabine isimleri açıklandı mı? Bakanlar kurulu değişti mi, yeni bakanlar belli oldu mu? Türkiye yeni kabineye odaklannış durumda... Geçen hafta AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın kabine değişikliğini işaret etmesinin ardından Türkiye "Yeni kabine listesi açıklandı mı? Bakanlar Kurulu değişti mi, yeni bakanlar belli oldu mu?" sorusunu sormaya başladı.
1.04.2021Gündem
Kritik Kabine Toplantısı bitti mi? Son dakika yeni kısıtlamalar gelecek mi?
Kritik Kabine Toplantısı bitti mi? Son dakika yeni kısıtlamalar gelecek mi?Kabine Toplantısı son buldu. Son dönemde artan vaka sayılarının ardından bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanan Kabine Toplantısında vaka sayılarında son durum, alınacak olan tedbirler, seyahat kısıtlaması getirilmesi tavsiye edilen iller, Ramazan ayında tam kapanma gibi birçok konu başlığının ele alınması bekleniyordu. Toplantının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kameralar karşısına geçti ve açıklama yapmaya başladı. Peki, yeni kararlar neler, yasak gelecek mi?
29.03.2021Gündem
Yeni Kabine listesi açıklandı mı, Bakanlar Kurulu ne zaman açıklanacak? Yeni bakanlar belli oldu mu?
Yeni Kabine listesi açıklandı mı, Bakanlar Kurulu ne zaman açıklanacak? Yeni bakanlar belli oldu mu? Geçen hafta yeni kabine değişikliği konusunda Mahir Ünal açıklamalarda bulunmuştu. AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde de konu epey gündeme gelmişti. Kulisler hareketlenirken vatandaşlar "Yeni Kabine listesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Yeni Kabine belli oldu mu?" sorusuna cevap arıyor.
29.03.2021Gündem
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28.03.2021Haberler
Kabine gündemi yeni tedbirler
Kabine gündemi yeni tedbirlerİki haftada bir olağan toplantısını yapan kabine, yarın Erdoğan başkanlığında Külliye’de toplanacak. Kabinenin ana gündemini ise koronavirüs vaka sayılarındaki hızlı yükselişin ardından alınacak yeni önlemler oluşturacak...
28.03.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yerli aşı toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yerli aşı toplantısıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki 'Yerli Aşı Değerlendirme Toplantısı'nda, ilk aşama klinik çalışmaların yapıldığı merkez sayısının 9'dan 20'ye çıkarılmasına karar verildi.
26.03.2021Haberler
Gelen aşı miktarı 28 milyona ulaştı
Gelen aşı miktarı 28 milyona ulaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 18 milyon doz aşının kullanıma alınmasının ardından dolumu Türkiye’de yapılacak 10 milyon doz aşının daha geldiğini açıkladı. Koca, Rus menşeli Sputnik aşısı için de görüşmeler yapıldığını söyledi.
26.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yerli aşı için kritik toplantı
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yerli aşı için kritik toplantıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yerli aşı çalışmaları yapan kurum ve kuruluşların yöneticileriyle yarın bir araya gelecek.
25.03.2021Siyaset
Kadın Kolları MKYK toplantısına katıldı
Kadın Kolları MKYK toplantısına katıldıCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısına başkanlık etti.
18.03.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Tileuberdi'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Tileuberdi'yi kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mukhtar Tileuberdi ile görüştü.
17.03.2021Siyaset
‘Sıfır Atık’ ile Külliye’de tasarruf
‘Sıfır Atık’ ile Külliye’de tasarrufCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Sıfır Atık Projesi” sayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yerleşkesinde 850 bin 476,99 kilowattsaat enerji ve 3 bin 83,78 metreküp su tasarrufu sağlandığını açıkladı.
11.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Anayasayı uzlaşmayla  hazırlayalım
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Anayasayı uzlaşmayla hazırlayalımZAFER ŞAHİN Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni anayasanın iktidar ve muhalefetin üzerinde uzlaşacağı, birlikte karar vereceği bir çerçevede hazırlanmasını istediklerini söyledi...
11.03.2021Siyaset
Emine Erdoğan, 'Recycling Industry Dergisi'ne 'Sıfır Atık Projesi'ni anlattı
Emine Erdoğan, 'Recycling Industry Dergisi'ne 'Sıfır Atık Projesi'ni anlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi ile 36 ayda, Külliye yerleşkesinde toplanan 234 bin 244 kilogram değerlendirilebilir atığın geri dönüştürüldüğünü, 25 bin 572,95 kilogram sera gazı salınımının engellendiğini, 850 bin 476,99 kilowattsaat enerji ve 3 bin 83,78 metreküp su tasarrufu sağladığını bildirdi.
10.03.2021Gündem
Külliye'de kritik toplantı! Masada Türkiye - AB ilişkileri de vardı
Külliye'de kritik toplantı! Masada Türkiye - AB ilişkileri de vardıCumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu, Türkiye-AB ilişkileri ve terörle mücadele gündemiyle toplandı.
3.03.2021Siyaset
2021, Hacı Bektaş Veli yılı
2021, Hacı Bektaş Veli yılıİnsan sevgisi, birlik ve beraberlik mesajlarıyla yerelden evrensele uzanan Hacı Bektaş Veli’nin vefatının bu yıl 750. yıl dönümü. O nedenle UNESCO’nun anma programında yer alan Anadolu ereninin düşüncelerini gelecek nesillere aktarmak amacıyla 2021, Hacı Bektaş Veli Yılı olarak kutlanacak
14.02.2021Gündem
Sokak hayvanlarına atıklar yuva oldu
Sokak hayvanlarına atıklar yuva olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde çıkan inşaat, ağaç budama ve peyzaj atıkları, Külliye personelinden oluşan gönüllülerce geri dönüştürülerek sokak hayvanları için kulübe haline getirildi.
10.02.2021Gündem
3 ay sonra bir ilk! Bizzat katılacak
3 ay sonra bir ilk! Bizzat katılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu haftaki başkent mesaisi yoğun bir gündemle başlıyor.
9.02.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan üç üniversitenin rektörünü kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan üç üniversitenin rektörünü kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü programı dahilinde 3 üniversitenin rektörünü kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabuller basına kapalı yapıldı.
4.02.2021Siyaset
'YÖK Anadolu Projesi' Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tanıtıldı
'YÖK Anadolu Projesi' Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde tanıtıldıYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, YÖK Anadolu Projesi ile kıdemli üniversitelerin uzun yıllar içinde inşa ettikleri akademik ve inovatif birikimlerinin, gelişmekte olan genç üniversitelere açılacağını bildirdi.
4.02.2021Gündem
Sürücüsüz yerli otobüs tanıtıldı
Sürücüsüz yerli otobüs tanıtıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısına, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric ile gitti.
2.02.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

külliyerecep tayyip erdoğanfuat oktayerdoğanyeni kabine

Külliye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.