Geri Dön
SiyasetTBMM KEFEK Başkanı Aksal'dan 'aşı olun' çağrısı

TBMM KEFEK Başkanı Aksal'dan 'aşı olun' çağrısı

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Kovid-19 vaka sayısındaki artışa dikkati çekerek, "aşı ve tedbir" çağrısı yaptı.

TBMM KEFEK Başkanı Aksal'dan 'aşı olun' çağrısı

Aksal, sosyal medya hesabından yayımladığı videoda, Türkiye'nin ve dünyanın uzun süredir salgınla mücadele ettiğini belirtti.

Herkesin tedbirlere uyması gerektiğini vurgulayan Aksal, şunları kaydetti:

"Bu süreçte yakınlarımızı kaybettik, sevdiklerimizden uzak kaldık, iş yerlerimize ve okullarımıza gidemedik. Tedbirlerin gevşemesiyle birlikte son günlerde maalesef vaka sayılarında bir artış yaşanıyor. Pandemiyle mücadelede elimizdeki en büyük silah aşı. Lütfen bir an önce sevdiklerimize kavuşmak, okullarımıza gitmek ve bu salgını yenmek için aşı olalım ve aşı olmayanları aşı olmaya davet edelim."

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler