Geri Dön
SiyasetTorun: Çankaya sizi bekliyor

Torun: Çankaya sizi bekliyor

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, partisinin Van’daki Belediye Başkanları Çalıştayı’nda, 26 Nisan’daki Meclis grubu toplantısında “Bütün yol arkadaşlarıma sesleniyorum; ya bana katılın ya da yolumdan çekilin” diyen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi.

Torun: Çankaya sizi bekliyor

MEHTAP GÖKDEMİR Van - Torun, özetle şunları söyledi: “Belediyelerimiz büyük adaletsizliklere maruz kaldı ve bu haksızlıklar artarak devam ediyor. Van’dan tüm belediye başkanlarımızla birlikte bir kez daha sesleniyoruz; ne yaparlarsa yapsınlar, belediyelerimizin vatandaşa hizmetine mani olamadılar, olamayacaklar.”

Torun, şöyle devam etti: “CHP ailesi olarak gelecekten umutluyuz. Çünkü biliyoruz ki; bu ülkede, halkına sırtını dönen bir iktidar varsa, elektriği kesilen milyonlar için karanlıkta kalan bir lider var, adaleti çürüten iktidar varsa, adalet için ayakları kanayarak günlerce yürüyen bir lider var. Ülkemiz için bir yola çıktınız. Beldesinden büyükşehrine kadar, tüm belediye başkanlarımızla birlikte yanınızdayız. Yolunuz yolumuzdur. Vakit, adalete susamış milyonların vaktidir. Çankaya bizi bekliyor, Çankaya sizi bekliyor.”