Geri Dön
SiyasetTürkiye'den, Hindistan'a selde hayatını kaybedenler için taziye mesajı

Türkiye'den, Hindistan'a selde hayatını kaybedenler için taziye mesajı

Dışişleri Bakanlığı, Hindistan'ın Maharashtra eyaletinde meydana gelen sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.

Türkiye'den, Hindistan'a selde hayatını kaybedenler için taziye mesajı

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Hindistan'ın Maharashtra eyaletinde meydana gelen sel felaketi ve toprak kaymaları nedeniyle 100'den fazla kişinin hayatını kaybettiği, onlarca kişinin kaybolduğu ve çok sayıda kişinin yaralandığı üzüntüyle öğrenilmiştir. Hindistan halkı ile Hükümetine taziyelerimizi iletiyor, yaralılara acil şifalar, felakette hayatını kaybedenlerin ailelerine sabır diliyoruz" denildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler