Geri Dön
SiyasetVarank, milli sporcuyla bilek güreşi yapacak

Varank, milli sporcuyla bilek güreşi yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Babalar Günü etkinliğinde kendisini bilek güreşine davet eden milli sporcu Abdüssamet Ocakoğlu’na Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı işaret etmişti. Erdoğan, Şanlıurfa’da milli sporcu olan Ocakoğlu’na  “Mustafa Varank’ın o tür kabiliyetleri var. Ankara’ya geldiğinde sizi onunla karşı karşıya getiririz” demişti.

Varank, milli sporcuyla bilek güreşi yapacak

ASLIHAN ALTAY KARATAŞ Ankara - Bakan Varank, gazetecilerin bu davete ilişkin sorularını yanıtlarken, GAP Bölgesi Turizm Odaklı Tanıtım ve Markalaşma Projesi kapsamında “Mezopotamya” markasının tanıtım programı için pazar günü Şanlıurfa’ya gideceğini söyledi.

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi’ndeki lansmandan sonra Balıklı Göl’de Ocakoğlu ile bilek güreşi yapacağını belirten Varank, “Herhalde bakanı yenmez diye düşünüyorum” dedi. Varank, gencin valiyle de bilek güreşi yapacağını kaydederek “Vali biliyorsunuz Cumhurbaşkanının temsilcisi, bakanın öyle bir şeyi yok” diye konuştu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Çaldıkları otomobille gezerken yakalandılarKayseri'de çaldıkları otomobil ile gezen Murat K.ve Mustafa G. , polis tarafından yakalandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler