Geri Dön
TatilKış tatili için otellere indirim fırsatı

Kış tatili için otellere indirim fırsatı

2020 yılına girilen bu ilk günlerde Hilton’un indirimli konaklama seçeneklerinden faydalanmak için sadece iki hafta kaldı. Kış tatili için uygun rota arayışı içinde olanlar Hilton.com adresinden doğrudan rezervasyon yaptırdığında yüzde 30’a varan indirim avantajına da sahip oluyor.

Kış tatili için otellere indirim fırsatı

 

K28 Ocak 2020 tarihine kadar rezervasyonlarda yapılacak bu indirimler Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da yer alan 450’den fazla otelde geçerli. Seyahat tutkunları otel konaklamalarından üçte bir oranında tasarruf ederken 2020 yılında yepyeni yerler de keşfedebilecekler.

Kış tatili için otellere indirim fırsatıHilton Kış İndirimi Waldorf Astoria Hotels & Resorts, LXR Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Curio Collection by Hilton, Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn gibi tüm Hilton markalarında uygulanıyor.

Kış tatili için otellere indirim fırsatı

Kapadokya, Kitzbuhel, Prag, Budapeşte gibi sezonun önemli rotalarında bulunan Hilton otelleri için %30'a varan indirimlerden faydalanmak mümkün. 

 

Kocası sandı, mutfakta karşılaştı! Gece yarısı kabusu yaşadıBursa’da, Necibe B. (42) evin mutfağında karşılaştığı hırsızlık şüphelisi tarafından önce dövüldü, sonra da bıçaklandı. Yaralı Necibiye B., hastanede tedaviye alınırken, polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler