Geri Dön

Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

"Dünyanın en derin ikinci kanyonu" olarak gösterilen Valla Kanyonu'nun giriş kısmındaki seyir terasında dans eden çiftin videosu, sosyal medyada ilgi görüyor

Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

Ziyaret ettikleri yerlerde çektikleri görüntü ve fotoğrafları "yoldakidansci" ismiyle açtıkları sosyal medya hesaplarından paylaşan Salim ve Gizem Çobanoğlu çifti, bir süre önce Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan Valla Kanyonu Muratbaşı Burgulu Seyir Terası'nda dans etti. Çiftin gün doğumunda sis bulutu içindeki vadiyle bütünleşen dansı, sosyal medyada ilgi gördü.

Valla Kanyonu manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor

Gizem Çobanoğlu, İstanbul'da yaşadıklarını, birbirleriyle ve dansla 10 yıl önce Boğaziçi Üniversitesinde tanıştıklarını söyledi. O günden beri dansın kendileri için günlük hayatın stresinden kaçış olduğunu dile getiren Çobanoğlu, "Dansın yanında doğayı da çok seviyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere mümkün olduğunca dünyadaki doğal güzellikleri görmeyi, doğada vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışıyoruz. Yoldaki Dansçı da bu iki tutkunun birleşmesinden doğdu." dedi.

 Türkiye'nin doğal güzellikler açısından çok zengin olduğunu vurgulayan Çobanoğlu, "Bunların başında Karadeniz geliyordu. Kastamonu'dan başlayan Batı Karadeniz turu yaptık. Doğasına, manzarasına ve kanyonlarına bayıldık." ifadesini kullandı.

Şanlıurfa'da, genç kızın öldüğü kaza kameradaŞanlıurfa'da yolun karşısına geçmek isteyen Elif Bereket (18) otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Genç kadına otomobilin çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber